Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az aksijával? (iphone 5)

A7xfoREVer kérdése:

Mi lehet az aksijával? (iphone 5)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem édesapámmal tegnap egy iphone 5-öst eléggé szép állapotban eddig 4-et használtam,de azzal nagyon megjártam... elég sok baja volt. A mostani tegnap vásárolt telefon hibátlan kinézetre, és tényleg teszteltem minden funkciója hibátlan.. egyből beleszerettem, de csinál a telefon érdekes dolgokat.

Például van hogy 7-8% ot egyszerre esik le nem egyesével, csak úgy egyszerre.Most például itthon használgattam 22%-ról 7% ra ugrott majd pár perc múlva 1 %-ra feldugtam töltőre lezártam felnyitottam (egyből) és 21% ot mutatott... nem hinném hogy 2-3 másodperc alatt fel nyomna a telefon magába 20 % energiát.. Tegnap meg boltban voltam vele, és 40 % nál ő kitalálta hogy lemerül, és úgy kapcsolt ki mintha csontra lemerült volna a telefon.Hazajöttem bedugtam ugyan úgy 40 % nál volt... Ez, mégis micsoda? ezzel a telefonnal is átvágtak? Valami jó kis javíthatatlan alaplapi hiba? Vagy Akkumlátor csere megoldaná a problémát?



2014. dec. 29. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálam is . Aksi csere
2014. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg csak akkumulátor probléma, viszonylag olcsón meg is úszhatod a cserét.
2014. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is ugyanezz van
2015. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

i-dokinál 6000Ft a csere. Egész olcsón megúszod.

Máshol csak drágábban láttam.

2015. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
apám itthon kicseréli gondok nélkül :D
2015. jan. 6. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!