Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 tulajdonosok! Meg...

Iphone 5 tulajdonosok! Meg vagytok elégedve telefonotokkal?

Figyelt kérdés
Nem fognak ki rajta a mai játékok? Gyors az appok közötti váltás? Megbízható? Üzemidő? Hosszú válasz zöld pacsit kap. Motivacio madafaka. :D

2015. jan. 1. 11:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem mert valszeg egy laikus butatelefon user vagy akinek ennyit is csak a gyereke mondott neki az iphonerol. Es ha nem tunt volna fel, olyat kerdeztem akinek vanilyenje. Túlárazott. Az igaz. De legalabb mukodik. Es milyen jogon becsméreled az értelmisegem?
2015. jan. 1. 16:50
 2/9 A kérdező kommentje:
Kepzeld hallottam mar sok nyalcsorgato ember szajabol hogy "divatcucc tini*icsaknak". Egyebkebt ha ertenel hozza tudnad hogy siman hozza a ketszer olyan jo procival rendelkezo telefonok sebesseget az optimalizalas vegett. Es nem erzem magam elkenyeztetettnek attol hogy evekig azt a 90 ezret gyujtom hogy ezt a telefont meg tudjam venni. De ezek utan kepzelem hogy te milyen ertelmisegi lehetsz...
2015. jan. 1. 16:59
 3/9 nemokos válasza:
50%
Az iphone egy megbizható készülék:nem akad,nem fagy le.Jó a fogása és még szép is nekem elegem van a buggos androidokból és akinek iphone ja va nem biztos hogy tini... csak lehet hogy akar egy normális használható telefont
2015. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom megy a pacsi. ;)
2015. jan. 2. 21:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan aki ma is ezt használja? Hogyan teljesít mai appok alatt?
2015. jan. 13. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Az sem igaz, hogy csakis az optimalizálás miatt gyors. Ezt csak azok mondják akik kb annyit értenek az informatikához, mint a hülyegyerek az agysebészethez. Egy processzor sebességét legkevésbé a magok száma határozza meg. Sokkal inkább a felépítése. Ezért tud egy kétmagos chip olyan gyors lenni, mint a 4 vagy 8 magos konkurencia. Van aki olyan sötét hozzá, hogy szerinte a 8 magos MTK procis xiaomi Note jobb, mint a másfélszer annyiba kerülő 4 magos Snapdragon chipes Mi3. Mindezt abból vonta le, hogy a 8 mag az több, mint a 4 ezért jobb. Na és ilyenek osztják az észt.

Itthon iPad 4 van amiben ugyanaz a chip van, mint az i5-ben.

Azért az iOS8 nem javított rajta az tény a 7hez képest. Sőt vannak benne bugok, amik a 7-ben nem voltak.

Viszont a sebességgel nincs gond. Minden fut rajta kiválóan.

2015. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól teljesít, szeretem. Rosszat nem is tudok rá mondani. Megbízható a rendszer, nem fagy, nem akad. Van a családba iphone 4 is mellette, arra sincs egy rossz szavam se. Szóval megéri almás telefont venni, nekem már nem kellene android. Egyetlen előnye az androidnak, hogy könnyebben testre szabható, könnyebb rout-olni.
2015. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ujabb válaszokat. És én pl. tudom hogy nem a nagyobb hardware a nyerő. (legalábbis iPhonenál)
2015. jan. 14. 21:13
 9/9 A kérdező kommentje:
És nyilván nem csak az optimalizálás. De annyit is elég volt mondani, már az is elég indok volt. (amúgy az elejéről el lett távolítva egy kedves válaszoló még"kedvesebb" hozzászólása...)
2015. jan. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!