Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért olcsóbb...

Szerintetek miért olcsóbb jóval az ujgsm-nél a telefonok és a tabletek? Ezek használtak vagy ezek miért vannak ennyire leárazva?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
áfacsalt termékek, külföldről hozzák, nem fizetnek áfát, papíron használtként adják el, jobb ha nem veszel ott semmit, pár ezer forintot megér hogy ha elromlik legyen rendes gari
2015. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De ennek az ujgsmnek a facebookján látok 1-2 megelégedett vásárlót akik írják hogy semmi baj az ott vásárolt készülékekkel, minden hibátlan rajta..

Vagy ha szerencséd van jót kapsz ha nem akkor megkaptad a kínait?

2015. jan. 1. 16:59
 3/12 kérdező.. ***** válasza:
Inkább ha szerencséd van nem fog tönkremenni.De tényleg nem kell ilyen helyekről venni.Ha nincs pénz akkor vegyél gyengébb telefont de rendes helyről.Így jobban jársz.
2015. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Főleg azért, mert ázsiai garancia van rá. Magyar garanciával már többe kerül.
2015. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja értem.. És mivan azokkal az mobilüzletekkel amelyek kint vannak például ott a tesco előtt?

Tehát benne van az áruházba, de nem kell bemenni az üzletbe hanem ott van az ékszerek, lottózó.. stb. mellett

2015. jan. 2. 08:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Ott általában használt készülékeket árulnak, gari nélkül. Vagy van bolti gari, de ha bezár közben a bolt akkor a szívás.
2015. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kérdező.. ***** válasza:
Meg ha nem zár be akkor olyan szervízük van hogy odamész és egy üres épületet találsz.Nem egy ilyen véleményeket olvastam Meg ha találsz akkor valami olyan szakember van ott hogy te jobban csinálni mint az.Majd azt mondják neked hát majd Pista megpróbálja megcsinálni...
2015. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És azok olyan telefonok mint a rendes szolgáltatóknál csak annyi, hogy használtak? Amúgy köszi a válaszokat!!
2015. jan. 2. 13:26
 9/12 kérdező.. ***** válasza:
Hát majdnem,kivéve hogyha frissíted akkor képes visszazárni a telefon és lőttek neki szóval frissíteni nem lehet őket.
2015. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Aha értem. Tehát akkor vehetek onnan nyugottan, annyi hogy nem tudom frissíteni az androidot rajta?

Ha tényleg ennyi, akkor onnan veszek egy LG-t, 75k-ba :)

2015. jan. 2. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!