Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone vásárlás külföldön?

IPhone vásárlás külföldön?

Figyelt kérdés

Ha veszek az USA-ban iphone-t, akkor arra még jön valamilyen adó a $650 ra?

(apple.com)


2015. jan. 2. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Aki egy túlárazott, giccses, telefonnak titulált értelmetlen, lebutított luxuskacatot szemrebbenés nélkül meg tud venni, mert úgy érzi, szüksége van rá, annak 1-2 plusz adó kifizetése se tántorítson el! Toronyóra lánccal. Miért néz mindenki olyan szemmel egy szerencsétlen iPhone-ra, mintha olyan nagy szenzáció lenne. Tud olyat, amit egy hasonló specifikációkkal rendelkező, de ésszerű árral ellátott okostelefon nem? A márka egy olyan dologgá vált, ami 90%-ban meghatároz egy telefonvásárlást. Dicséretre méltó meglátás.
2015. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt megnézem, hogyan veszel Te onnét bármit is...


Egyébként meg az áfa és a vám még rá fog jönni. Mit gondolsz, ha nem így lenne, itthon venné inkább mindenki 250e Ft-ért?

2015. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es miért ne vehetne ott(bár hülyén fogalmazta :D)? függetlenül akárhol megveheti akárki. vámot nem kell fizetni, ha kézben hazahozod. az adó viszont tényleg rájön a 650-re, ugyanis az usában ezek azt hiszem áfamentes árak, és erre az államonként eltérő adó még rájön.


na most ez így szép lenne, de tudom én is, hogy rendelni szeretne...és igen, az nem fog menni sehogy sem :D

2015. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Velem óvatosan szórakozz, már kezdtem volna írni a 3 oldalas választ, hogy nem vagy jól. :D Csak aztán elolvastam az alsó sort is.
2015. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyáron tervezek kimenni, és ott szeretnék venni, feltéve h ott olcsóbb.
2015. jan. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!