Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy terméket az internetről (vatera) és csak előreutalással lehet fizetni. Az áru helye külföldön van. Biztonságos?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatóak ezek az előreutalások? Az eladó megbízható de én még sosem csináltam ilyet. És hogy kell ilyet csinálni? Bankban a számlaszámára meg kell mondani hogy xy mennyiségű összeget szeretnék utalni. Vagy másképp? És ez életkorhoz van kötve?

2014. máj. 15. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Annyira hogy minden oldalon min. 3 kérdés hogy "átvertek az előreutalással! Mit tehetek?"
2014. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Az áru helye azért külföld, mert a magyar "eladó" csupán annyit tesz, hogy helyetted rendeli meg eBayről és rárakja a hasznát. Ha van egy sütnivalód, akkor ugyanarra rákeresel külföldi oldalon és magad veszed meg olcsóbban.
2014. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Így van ahogy a 2. mondja.


Biztonságosnak többnyire biztonságos, de a magyar eladó keres rajtad azzal, hogy a vaterára rakja fel az ebayen is kapható dolgokat.

2014. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1x vettem ilyen terméket, igaz csak 790Ft ért, mai napig nem jött meg.
2014. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!