Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
[link] Galaxy s advance rootolásánál ezt írja ki. tovább lehet rajta lépni? Ez micsoda?
2015. jan. 3. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Warning!

a custom OS can cause critical problems in phone and installed aplications.

if you want to download a custom OS, press the volume up key.

Otherwise, prss the volume down key to chanel.

Volume up: continue

volume down: cancel (restart phone) 

2015. jan. 3. 13:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy nézem nem tetszik neki a ROM....

Nem értek hozzá túlzottan de az első sor alapból az jeleni, hogy a custom ROM kritikus hibákat vagy valami nem jó dolgokat idézhet elő a telefonban vagy a programokba.

2015. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ezzel az a baj hogy még semmit nem csináltam a telefonnal. Még teljesen gyári. Még rootolva sem volt. Most kezdtem volna neki , de nem. Ezzel a szöveggel fogad. Még sem uj rom se semmi nem történt csak annyi hogy a belső tárhelyen van egy root zip file.
2015. jan. 3. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomd meg az alsó hangerő gombot hogy újra indítsd és rakj fel rá másik ROM ot. Én nem próbálkoznék vele mert az is lehet, hogy ki brickelődik...
2015. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az úgy optimális
2015. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De mint mondtam nincs rajta rom. Semmilyen. Csak egy root.zip file. Mert ugye még most kezdem el a rootolást. Szóval még rom cserénél nem tartok , csak rootolásnál.
2015. jan. 3. 13:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!