Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet SonyEricson...

Hogyan lehet SonyEricson (nagyon régi telefon) kapcsolatokat áthelyezni egy újabb Nokia 500 telefonra (Nem Windows)?

Figyelt kérdés

Próbáltam Sony PC Companion-nal, Nokia Ovi Suite-vel, Bleatooth-on csak egyenként lehet küldeni, a VCF (az összes kontakt egy fájlban) fájlt pedig nem tudom hogyan rakjam át a telefonra.

Tudom hogy teli van ezzel a net de nekem sehogysem sikerült! PLS segítsetek!



2015. jan. 3. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Annak idején nekem is régi Sony-Ericsson K300i-ről kellett áthelyeznem a kapcsolatokat. Két megoldás van:

1. A kapcsolatokat a SIM kártyára másolni és azt áthelyezni az új készülékbe. Ezt nem ajánlom, elég sok infó elveszik, mert a SIM-re nem kerül rá minden adat.

2. Jó úton jársz, ha a VCF fájlt akarod átrakni a másik telefonra. Ha a VCF-et át tudod küldeni Bluetooth-on a telefonra, esetleg kábelen a PC-re, akkor nyert ügyed van. Minden telefon-on lehet VCF fájlokat importálni és voilá, a névjegyek az új telefonon lesznek.

2015. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés, hogyan tudnám áthelyezni a VCF fájlt PC-ről Nokia 500-ba
2015. jan. 3. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Privátba ment a válasz, mivel nem tudtam itt linkeket küldeni.
2015. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!