Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Nokia Lumiát érdemes...

Melyik Nokia Lumiát érdemes most megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Melyik Lumia éri meg legjobban most ár/érték arányban? legalább 1 giga ram legyen azért benne.
2015. jan. 3. 20:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Az iphone ennyire keresett Magyarországon? o.O

Érdekes,ki az aki képes kiadni ennyi pénzt egy telefonért??? Legalábbis tudtommal az átlag keresett nem valami sok,hogy sokan megengedhetnék maguknak,hogy iphone-t vegyenek

2015. jan. 4. 00:30
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
mert ma már nem egy autó a presztizstermék mint mondjuk 10 éve, hanem a telefon. És 100-200 e hufot összespórol az ember minden áron, csak legyen meg az Iphone...Végülis egy autó sokkal nagyobb beruházás, ahoz képest egy telo kb semmi. Anno ha valaki elkezdett dolgozni, az volt az első, h összespóroljon egy lehasznál német autót, h aztán azzal menözzön mindenhol.. Na ugyan ez van most is a teloval, csak lassan már a fél ország Iphonenal jár..
2015. jan. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Még szerencse,hogy én nem így gondolkodok :) Nem követem a divatot,maradok a józan észnél :D
2015. jan. 4. 01:11
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Lumia 730 van (a 735 dual sim-es verziója). Nagyon jó kis telefon, elégedett vagyok vele, sokkal stabilabb a WP, mint az android. Jó képeket csinál, gyors, netezni is jó rajta.
2015. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

630 van nekem.

Nekem elég. A vaku hiány, de elvagyok nélküle.

Ebben az árban egy droidos teló sem közelítette meg ezt a telefont

2015. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

azért az elég csúsztatás, hogy lumiából többet adtak el :D persze, mert 5x annyi modell van a piacon különböző árkategóriában :D igaznak igaz, de ez a tipikus grafikonos példa, hogy az adatok mindig attól függenek, ahogyan tálalni szeretnénk őket. egyértelmű, hogy mivel 30-40ezres kategóriában nincs iPhone, mi meg egy csóró ország vagyunk, akkor az kerül előtérbe...ennek nem az az oka, hogy egy lumia 535-öt jobban szeretnének az emberek, mint egy drága iPhone-t vagy esetleg csúcssamsungot venni.



igazából már mindenki ajánlott, mit érdemes venni, szerintem jó telók, nekem egy 1020-am van...de abban nagyon is igaza van az elsőnek, hogy a wp egyszerűen megfagyott...az ms a gyári oldalról persze odatette, amit tud, de egy okostelefon attól okostelefon, hogy nem csak gyári alkalmazásokat használhatunk rajta, hanem szabadon bármit...és ameddig a külső fejlesztők nem látnak a rendszerben lehetőséget, addig igenis egy nullához közeli értékű a rendszer, így ilyen szinten valóban nem is érdemes wp-s telót venni.

persze lehet bizakodni, hogy 1 év múlva, amikor már meglesz telókra a végleges windows 10, akkor majd beindul, de jelzem, tavaly év elején wp8.0-nál ugyanerről szólt a dolog, hogy na majd, ha jön a 8.1, akkor beindul rá a fejlesztés...eltelt fél év, és ugyanúgy semmi. ezalatt a fél év alatt a gyári zenelejátszó még mindig bugos, ami azért már szégyen kilépeget, stb.

az a baj, hogy ezek mind-mind olyan dolgok, amiket ha hajlandóság lenne rá, akkor ki lehetne javítani, és már rég egy erős ellenfele lenne a másik 2 nagy op.rendszernek.

emlékszek, annó, mikor még egy samsung omnia 7-tel kezdtem, akkor sokkal jobban használható volt a rendszer, pedig jóval korlátozottabb volt...de többek szerint a wp7 óta a gyári megoldásokat a minőség rovására újították meg...


ezt már csak ilyen zárszóként, ha valaki idáig elolvasta, nekem például az egy pozitívum, ha zenéket szinkronizálni tudom egy programmal, és nem másolgatnom kell egyenként a kívánt zenéket albumról albumra. ugye ez is, ameddig a zune ott volt, nem volt gáz. most viszont a wp8-as telók sem azzal nem kommunikálnak, de még egy windows media playerrel se képesek...

pedig az az igazi szabadság, ha a usernek szabad kezet adunk abban, hogy ő majd eldönti, hogy programmal, vagy kézzel szinkronizálja.

2015. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes felvetések. Mire kell egy telefon. Tizenéveseknek minde szarra......

Nekem: telefonáljak, kezelje a netet, gyorsan, hibátlanul.

Legyen stabil, megbízható. Az hogy pl a zenéket nem innen onna veszi...ki nem szarja le....nagyon bonyulult a mai világban másolni....

Mint minden rendszernek, ennek is megvannak a hibái, de pl számomra nem olyan vésze, mint egy android esetén.

Iphone nekem nagyon drága, sosem adnék annyit telefonért, de ezért bátran fizettem ki a 35 papírt. Teljesít is.

2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

azért, mert neked mások az igényeid, még az én véleményem ugyanannyit ér. nekem ez zavaró, másnak lehet nem. ettől függetlenül nem gáz, csak ha ez 1 év múlva is így marad, akkor már soha nem fogja utolérni egyik rendszert sem.

telefonálni és netezni egy olcsó androidos teló is megteszi...nem attól lassulnak be az androidos telók sem, mert csak netezik a user rajta, hanem minden szar alkalmazást futtat, amik néha nem túl optimalizáltan használják fel az erőforrásokat.

2015. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
azt is külön nem értem, hogy van egy gyakorlati tapasztalatom több telefonnal/rendszerrel és úgy általánosságban a piaccal kapcsolatban, akkor az miért 0% hasznos? :D többet ér az, aki elhallgatja a valós hiányosságokat, és csak a pozitív dolgokat meséli el? :D
2015. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Inkább veszek egy WP-t mint androidot.
2015. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!