Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az hogy egy mobil...

Mit jelent az hogy egy mobil "klón"?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok ilyen téren tudatlan, de valahogy ezt nem értem. Most láttam egy hirdetést hogy galaxy s5 klón eladó (30 e) és igazából nem tudom, hogy ez mit takar.

(Természetesen nem szándékozom megvenni.)


L24


2015. jan. 4. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Másolat, hamisítvány.
2015. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem eredeti, csak utánzat. Úgy néz ki, de jóval kevesebbet tud.
2015. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ahha...akkor végülis a kinézete szinte ugyan az, de belül atom buta?! ha jól értelmezem :) köszi :)
2015. jan. 4. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlen lesz belül szarabb, de általában ez a céljuk, hogy ugyan úgy néz ki, csak belül egy fos, így olcsóbb gyártani, a tudatlannak meg lehet eladni picit olcsóbban mint az eredetit.
2015. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszi :) csak már annyi ilyen klón hirdetést láttam face-n, h gondoltam most már utána járok :D
2015. jan. 4. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Más az egész hardvare, más a proci, kamera stb
2015. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!