Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5 vagy iPhone 6? Vagy...

Nexus 5 vagy iPhone 6? Vagy samsung galaxy S5

Figyelt kérdés
Szerintettek melyik éri meg jobban :)

2015. jan. 4. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

Először is Android vagy iOS jön-e be jobban?

Mindkettőnek van előnye hátránya, leginkább személyes ízlés kérdése, hogy neked melyik való jobban.


Ha Android akkor pedig ha a teljesítmény a fontos akkor Nexus 5, ha inkább kamera és nagyobb aksi akkor Galaxy S5.

2015. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Nexus 5-el még nem volt eddig dolgom, de rosszat nem hallottam róla eddig. Galaxy S5 nem rossz teló de feleslegesnek tartom az ilyen dolgokat benne mint pulzusmérő stb. iPhoneokat mindig is szerettem. Szóval a Samsungot passzolnám, ezután eldönteném, hogy melyik op rendszerhez húz a szívem és úgy választanék. De mivel ÉN az IOS-t jobban szeretem, így iPhone 6-ot vennék. Meg szerintem elegánsabb is.
2015. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
Samsungot ne. Nexust vegyél tudod ez fele áron dupla annyit tudást nyújt mint az iphone.
2015. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Az lehet hogy fele ár, de kifejtenéd azt a dupla tudást?
2015. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

azt nem fogja :D dupla tudás, oszt kész :D nálam a bt fájlküldés, és a testreszabhatóság még elég messze van a duplától, dehát na...a legszebb még így is csak abból áll, hogy neki sose volt iPhone-ja, tehát nem tudja, mit mond :D


ezek közül tényleg a nexus 5 éri meg a legjobban, de nem tudom minek kell állandóan a másik kettőt lefikázni, lebutítani stb :D azok is elég jó telefonok lennének, csak kell hozzá pénztárca, ami hát nem mindenkinek lehet ugye...:D azt ne magyarázza be senki nekem, hogy ő azért nem vesz iPhone-t, mert ha nexus-t vesz, akkor a megmaradt pénz jó helyre kerül...az is majd elmegy valami hülyeségre, a pénzt elkölteni kell, csak tudni kell, kinek mennyit tud :D

2015. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

nem tudom volt már androidos mobilom is és volt már iOS rendszerű mobilom is jelenleg is az van iPhone 4s és már unom az apró kijelzőjét szal nem tudom akk iPhone 6 :)

csak nem tudom eldönteni hogy milyen színűt?!

2015. jan. 4. 23:34
 7/24 anonim ***** válasza:

#4


Bár nem én írtam ezt, de egyetértek vele.

Előre leszögezem, nem tartom rossz rendszernek az iOS-t, sőt, kifejezetten jó, de az, hogy az Android sokkal többet tud tagadhatatlan. Ezzel nem azt mondom, hogy az Android jobb is, nem feltétlen függ össze a kettő, de az, hogy többet tud az tény.


Az már megint más kérdés, hogy az emberek 99,9%-a, ha nem több, sosem fogja használni az olyan dolgokat, amikben többet tud az Android, ettől függetlenül még igaz.


Csak hogy pár példát írjak, valami alap dolog lesz, valami bonyolultabb, tényleg csak pár példa, hogy ne legyen az, hogy beszélek de nem tudok konkrét példákat hozni:

egész launchert le lehet cserélni, ikonokat le lehet cserélni, lecserélni mindenféle gyári alkalmazást (pl. hogy Safari helyett mindig Chrome-ba vagy akármibe nyíljon meg egy link, de bármit lecserélhetsz, SMS, telefonáló alkalmazás, mindent amit csak szeretnél), torrenteket letölteni, fájlkezelő, widgetek (tudom, iOS 8-ba már vannak, de az kicsit sem olyan, mint az Androidos widgetek), távirányítónak lehet használni (telefonfüggő), automatizálni (Tasker), és root után szó szerint nincsenek határok.


Még egyszer, nem azt írom, hogy ezek olyan jó dolgok, egy-két dolgot én is feleslegesnek tartok (pl. torrentezés, az szerintem nem való mobilra, de ettől függetlenül valaki biztos használja, meg néha jól jöhet), de hogy többet tud, az nem kérdéses.

2015. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Utolsó. Igazad van, de amiket felsoroltál annak a 60%-a a testreszabhatósághoz tartozik. Aki meg hiányolja ezeket a dolgokat iPhone-n az Jailbreakelje ki és meg van oldva minden probléma. Max minimális mértékben belassul a rendszer azt ennyi. :D
2015. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
És akkor mivan ha a testreszabhatósághoz tartozik? Attól még sokkal több lehetőség van mint ios-on. Ja és kedves #5 válaszolónak üzenném, hogy volt iphone 4, iphone 5 készülékem de lecseréltem androidra mert szerintem sokkal jobb.
2015. jan. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

dehogy volt :D miért nem tudsz olyan választ adni, mint mondjuk a 7-es? :D közted és közte annyi a különbség, hogy ő nem elfogult...:D

szerintem ne a testreszabhatóságot emeld ki legnagyobb tudásnak...én legalábbis nem cserélném le minden nap a launchert vagy a widgeteket. a telefon arra van, hogy használd, nem arra, hogy gyönyörködj benne...:D miután egy launcher beválik, normális ember úgysem cserélgeti :D


alapértelmezett alkalmazások állítása viszont tényleg egy pozitív dolog...de téged ezek a dolgok nem is érdekelnek, hogy az android ezt mind tudja, neked az a lényeg, hogy AZ ÁJFON NEM, oszt lehet emiatt fikázni...ez a különbség közted és a hetes között...

2015. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!