Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Apple ipad 1 64 gb-os...

Egy Apple ipad 1 64 gb-os tabletett megéri e manapság venni? (nem 3g) Használtan vásárolnám (ha vásárolnám) 35 ezerért.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy almahajder, sőt...Mostanáig nem is volt Apple termékem..Ám pár hete használtan vettem egy régi iphone 3gs 32gb-os telót..s mi tagadás..teljesen meggyőzött!

Elötte egy SonySp-m volt, amit leváltottam egy Lumia 625-re...Meguntam az Android "adotságait"

A 3gs-t pedig csak azért vásároltam (15 ezerért) mert ugye 32 giga...annyiért mp4-et nem veszek...Ám mostanában többet van az a kezemben, mint a Lumia(hozzáteszem, a wp8 is rendesen kiszolgál)

S most gondoltam, hogy leváltom a Tab-om is..Ami egy Samsung galaxy tab 3 7.0 a fentebb említett ipad-re...

Megéri e? Legtöbb esetben filmezésre s netezésre használom a tabot..előbbi esetében, számottevő az a 64 gb.

Viszont teszteket olvasva, xvidet nem "veszi be" Ami fájó pont lehet

Nagyjából ennyi! A kérdés újfent az, hogy megéri e? Illetve, ha valakinek van személyes tapasztalata, szívesen fogadom! (a specifikációval tisztában vagyok)


Ui: Nem vagyok elkényesztetett almazombi, 25 is elmúltam, munkám is van..Jut eszembe, az előforduló helyesírási hibákért, elnézést mindenkitől.



2015. jan. 5. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ipad 2öt vegyél legalább,ipad 1 már túl gyenge
2015. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyílvánvaló, hogy a 2 szintekkel jobb(már csak a specifikációt tekintve is)viszont lényegesen drágább is..

Itt az a fő kérdés, hogy "jó vétel lenne e" az ipad 1

Beleértve azt is, hogy mit váltana.

2015. jan. 5. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

"Meguntam az Android "adotságait""


Azt megsúgom, hogy két Androidos készülék után még szinte semmit sem láttál az Androidból, nem untad meg, csak azt hiszed.


Hogy kérdésre is válaszoljak: nem, iPad 1-et már semmiképp sem éri meg.

Nem tudom mennyibe kerül, de akkor már inkább 30 ezerért vegyél egy LG G Pad 7.0-át,.

2015. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

14:29

25 éves vagyok. Evidens, hogy nem csak egy SP volt a kezemben, de nem tartottam fontosnak leírni, az összes eddigi telefonomat..Ám most lesarkítva megteszem: Sony u, sola, m, E2, Samsung Galaxy Trend plus, S3mini, LgF6 s ugye az SP. De azért annak örülök, hogy tudod, mit ismerek. S miután láthatóan Android "fan" vagy, nem adok a véleményedre.

Köszönöm a válaszod!

2015. jan. 5. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Android a KitKat illetve a Lollipop update után mintha egy teljesen más rendszer lenne. Még a 40k Ft-ba kerülő Motorola Moto E is zökkenésmentesen futtatja a legújabb Androidot.


Mennyi pénzt szánsz rá?

2015. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!