Melyik S4 vagy 5S?

Figyelt kérdés
Nekem S4-em van de nagyon szeretném az Iphone 5S-et. Melyiket válasszam?? Maradjak az S4-ném vagy váltsak 5S-re??

2015. jan. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg váltani! Tlán majd az S6-ra! Bár ütőképesebb lesz, a HTC, Sony, Xiaomi új csúcsmobiljai
2015. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Inkább akkor már az S5 Samsung.

Nem tudom, mennyire használod ki az android lehetőségeit, de ha nem csak telefonálsz, netezel, játszol meg fotózol vele, akkor sok dologra kell majd rácsodálkoznod, hogy az alma vagy nem tudja, vagy drága plusz hardvert kell venned hozzá.

Mindenesetre ha csak alapigényeid vannak, akkor az 5S Iphone stabilitását nagyra fogod értékelni az S4 betegeskedéseihez képest.

2015. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nagyon rég szeretnék Iphone-t. Csak nem tudtom/tudtam hogy mégéri-e.
2015. jan. 6. 15:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg személyes tapasztalat?
2015. jan. 6. 15:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!