Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Telefont letiltották de...

SOS! Telefont letiltották de el lett adva, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer cseréltem egy telefont egy emberrel,megkérdeztem tőle előfizetéses vagy feltöltőkártyás a telfonod. Ő feltöltőkártyásnak mondta ,állította.elcseréltük,használtam a telfont és minden jó volt semmi baja ,de adásvételi szerződést nem kötöttünk.

Én szoktam csereberélni telefonokkal de azt a telefont épp eladtam. Mikor eladtam vevő megnézte meg minden,kiprobálta simkártyát is,jó volt,megvette de ő sem írt adásvételit,ma meg rámír letiltották a telfont és feljelent.


Kissé felhőztam magam mert én nem előfizetésesnek tudtam a telefont szóval engem is átvertek meg az hogy feljelentéssel fenyegetőzik meg hogy beszélgetéseink elküldte rendrőségre mert beszélgetésünkbe látszik hogy én vele üzleteltem. Nos én nem vagyok hajlandó visszafizetni,egy azért mert pénz nincs meg kettő mert így hogy engem is átvertek meg hogy vegyem vissza a letiltott telefont.... Tudom hogy így másik fél is rosszul jár de most mit tehetnék.. Kérdésem fel tud jelenteni úgy hogy csak a nevemet tudja meg azt a beszélgetésünket?


2015. jan. 7. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel.

ÉS ha megteszi még az eljárási költségeket is ki kell fizetned, ami 30-50-100 ezer Ft is lehet, ha mondjuk IP címeket kérnek le, illetve számítógépet is foglalnak le az ügy felderítése érdekében.

Ráadásul ha kalóz szoftvert találnak a gépen,telefonon azt is ki kell fizetned,vagy leülöd.

2015. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az a korrekt ha visszaveszed tőle. Utána meg vannak módszerek szerintem, h a telót feloldják, föleg ha téged is átvertek vele.
2015. jan. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te sehogy se fogsz jól kijönni, sajnos te vagy a legrosszabb helyzetbe. Cseréld vissza aztán írj a csávónak akitől vetted hogy vegye vissza vagy feljelented. Ennyi.
2015. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!