Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon mindenkinek Samsungja?

Figyelt kérdés
szerintem nem is a legminőségibb márka,rengeteg helyen átkozzák is,és még is akárhol vagyok Mo.-n 100 emberből 60-nak Samsungja van,a maradék 40 pedig a többi 10 nagyobb márka között oszlik el,a magyarok nem ismerik a Motorola-t,Huawei-t,Lenovo-t,LG-t,HTC-t,Xiaomi-t ?Pedig ezek mind nagyon jó márkák és a legtöbbjük Ár/Érték arányba verik a Samsung-t (amiket kihagytam Sony,Nokia Iphone többet látok az utcán)
2015. jan. 1. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 anonim ***** válasza:
64%
nemtom hol jársz kikkel találkozol de én mindenkinél iphone-t látok
2015. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/145 A kérdező kommentje:
1. én se tudom te hol jársz de Mo. pont nem az az ország ahol 300ezres telefonnal járkál mindenki ,de az tény hogy vannak jópáran de közel se a legtöbben
2015. jan. 1. 20:07
 3/145 anonim válasza:
7%
Ár-érték arányban a Samsung nagyon jó.
2015. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/145 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert a Samsung nagyon sok telót dob piacra alsó és kozepkategóriában is, ők nem arra törekednek, hogy minőségi legyen hanem, hogy minél többet adjanak el. Nem véletlen, hogy egy 150 000 Ft-ot galaxy S5 recseg ropog és fél év múlva dobhatod ki. Ha valaki jó telefont akar inkább vegyen egy Sonyt, HTC-t,vagy egy LG-T.
2015. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 anonim válasza:
81%

Amiket felsoroltál abból én 3-at nem ismerek (1-ről halottam de nem ismerem különösebben).

Egyébként nekem nokiám van (lumia 520) de a családi körön belül van még LG,Huawei és egy Lenovo tablet is

2015. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/145 A kérdező kommentje:
3. mondanál nekem egy példát?(és ne a note 4-et mondd,hanem egy középkategóriát)
2015. jan. 1. 20:12
 7/145 kérdező.. ***** válasza:
92%
Azért mert a samsungot reklámozzák mindenhol és az eladók is rábeszélik a szegény embert mivel túl sok van belőlük ezért el kell adni.Aki egy kicsit is ért a telefonokhoz az nem vesz samsungot hidd el.És nagyon rosszak ár/érték arányba.Vicc az egész.
2015. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/145 anonim ***** válasza:
0%
Minden samsung minőségi a maga kategóriájában ban . Az hogy sokszor gyenge a hardver a szoftvernek egy másik dolog.
2015. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/145 anonim ***** válasza:
71%

Mert még a csapból is a Samsung folyik. Ha nem azt akarsz, akkor is azt erőltetik rád. Múltkor közbeszóltam, mikor egy Samsungra akarta rávenni a vevőt az eladó, holott sokkal kevesebbet tudott. Azóta ki vagyok onnét tiltva.


Amúgy meg sok felsorolt márkát itthon nem kapsz hivatalosan. Lásd: Motorola, Xiaomi (a Xiaomi shop nem hivatalos). A Lenovo még csak néhány készülékét hozta be hivatalosan, nem is olyan rég, a HTC drága, az LG meg ismert.


Sony: Szép külső, csilivili (de amúgy nagy kalap szar) rendszer.

Nokia (Microsoft): Mondj egy másik gyártót, aki WP-s telefonokat gyárt. (Van, de nekem pl. egy sem ugrik be.)

iPhone: Kell magyarázzam...?

2015. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/145 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem teljesen oké márka, nekem is az van. Valóban nagyon sok telefonnal jönnek ki Magyarországon és elérhető áron.

A saját szubjektív véleményemet tudom leírni a többi márkáról, de ezek csak az én és a környezetem érzései, az adott márkával kapcsolatban:

Motorola: senkinek nincs a környezetemben, nekem volt korábban, de nem volt a kedvencem, kevés telefonjuk van itthon

Huawei: ciki kategória

Lenovo: nem ismerem annyira, rosszabb minőségnek gondolnám, de simán lehet, hogy nem így van

LG: körülöttem mindenki szidja, nem népszerű

HTC: passz

Xiaomi: Magyarországon teljesen új, Kínában oké, hogy mindenkinek az van, én kb. egy hete láttam ezt a márkát először a Media Marktban.

2015. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!