Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam galaxy 3!? Hogy...

Elhagytam galaxy 3!? Hogy találhatom meg?

Figyelt kérdés
eddig kicsörgött 52szer hívtam lehet hogy lemerült, de azis lehet, hogy megtalálták. nincs vbalami bemérő program szám alapján vagy ilyesmi ?
2015. jan. 9. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
ha előfizetéses inkább tiltasd le először..megtalálni nem fogod
2015. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, az Android Eszközkezelőt nem engedélyezted a telefonodon mielőtt elhagytad. Ha megtetted volna, akkor elvesztés után láthattad volna a térképen, hogy merre van.


Jelentsd a rendőrségen. Ők meg tudják találni, akkor is, ha a "becsületes" megtaláló kártyát cserélt benne.


Letiltatni nem érdemes, mert 1. attól nem lesz meg, 2. ha később meglesz, akkor te sem fogod többé használni.


Legközelebb meg telepíts rá Cerberust. Az enyémen az van. Elvesztés, ellopás után távirányítással megtalálhatom, lezárhatom, üzenetet írathatok ki vele, lefotózhatom vele a tolvajt, és ha SIM kárytát cserélnek benne, elküldi nekem az új kártya hívószámát is.

2015. jan. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod utolsó ! minden képpen befogom jelenteni. csak az a baj, hogy nincs meg az IMEI száma se és nem kapcsoltam be amit be kellett volna, pedig mindig be volt. és most pedig nem, eddig kicsörgött kerestem sokág amerre jártam de semmi, utánna már nem is csörgött. (az első válaszolónak) !! az Imei szám nincs meg, de akkor ennyi erővel ha nem tudnak semmit se tenni ellene akkor énis lophatok telefont)
2015. jan. 10. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!