Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam az xperia M készülék...

Elhagytam az xperia M készülékemhez tartozó headsetem. Több infó lent! (? )

Figyelt kérdés
Menni akarok biciklizni és kellene hozzá egy füles, de valamelyiket itthol megpróbáltam és írta hogy nem kompatibilis. Milyen kellene vennem hozzá? És nem tudtok valami rendelhető cuccot amivel röhgzíthetem a telót a biciklihez? Mert nem minden nadrágomon van zseb.

2014. okt. 25. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos ha van is ilyen... az nem hiszem hogy stabilan tudná tartani a telefont... egy bukkanó miatt akár ki is eshet belőle... ha már egy kicsit lazább!

Inkább vegyél pár ezer forintért egy mp3-at azt fel tudod a poló/pulcsi/kabátra csíptetni... és ha véletlen elhagyod vagy valami nem sokat veszítesz vele... viszont bicajozás közben ha bele mész egy bukkanóba és ilyen tartóban van... sérül a telefon belseje... ami nem jó mert hamar tönkre fog tőle menni... Én még zsebben is féltem a saját telomat... (ot 995).

Ajánlatos inkább mp3-al... + 1 sd kártya bele azt kész. mert több esélye van arra hogy: elhagyod vagy tönkre megy. egyébként: ha 3 olyan "vágásos" volt a dugója akkor olyan kell hozzá... azzal lesz rendesen kompatibilis amilyen "vágásos" !

2014. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az infót :)
2014. okt. 25. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :)

Amúgy láttam amit kérdeztél privátba. Írtam neked választ.

2014. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Decathlonban van telfontartó kormányra, egy erősebb lejtőzésnél is stabilan tartotta a telefont.
2014. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!