Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül a telefonok közül...

Ezek közül a telefonok közül melyiket választanátok? Kizárólag ez a 3 jöhet szóba?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek a mobilokhoz, de most kellene egyet vennem!

Ezeket néztem!

Samsung Core Plus

Sony Xperia E3

Nokia Lumia 635


köszi a segítséget


2015. jan. 10. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a relative nagy méret, a villanó, előlapi kamera és az 1GB RAM miatt Lumia 535-öt ajánlanám ebben az árkategóriában (MediaMarktban 40 ezer ft)
2015. jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval 4,5" körüli, 30-40 ezer forintos telefonokat keresel.


Ebben az árkategóriában az Androidos telefonok hamar elavulnak, érdemesebb Windows-os telefont venni akkor inkább. Ha Lumiát szeretnél, akkor valóban a 635-ös a legjöbb választás, picivel többért esetleg megnézheted az új Lumia 535-öst.


Ha Androidos telefonra vágysz inkább, akkor a legolcsóbbak között ezeket fogdosd meg valamelyik boltban:


- Karbonn Sparkle V

- Samsung Galaxy Ace 4

- LG L90

2015. jan. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Igazából 25 ezer a max. amit költenék rá, és a csomagokban ezek vannak kb. ilyen áron, és ezeket találtam a legjobbnak.

Sajnos Ace 4-et szerettem volna, de elfogyott!

2015. jan. 11. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!