Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb szerinte...

Melyik telefon a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

mára elszántam magam, hogy veszek egy telefont, ám nem tudom hogy melyiket kellene venni. Az egyik a sony xperia z3 a másik eg nokia lumina 1020as 40mp es kamerával vagy a 930as 20mp-el

Igen tudom béna kérdés ez, mert mindenkinek más és más elképzelése van hogy milyen legyen a telefonja...Nekem jelenleg egy htc desire hd-m van, amivel meg vagyok elégedve,csak már nem mai darab, gyengécske képet produkál, ám a kijelzöje TÖKÉLETES, ezért gondoltam negyedik telefonra mint HTC, csak ne mtudom pontosen melyik tipus is lenne a jo.

Elképzelésem a következö.Jó képet videot csináljon,ne kelljen tölteni minden nap , a kijelzöje ne karcolodjon könnyeydén.az ár nem fontos,véleményeket kérnék kinek milye van, és hogy hogy birja a strapát, illetve maga a windows os telefonokrol kérném a véleményt.



2015. jan. 10. 20:53
 1/4 anonim válasza:
Sokan mondjak hogy windows mobil "szar" es szerintem is. Sony xperia z3 egy remek kepernyoju telefon . ha a kepre mesz a telefonoknal akkor egy ertelmu hogy z3, és nézzél roluk youtubos videokat.
2015. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a fenykepezes igen fontos dolog neked, de megsem fenykepezogepet vennel, szerintem ez nem lenne rossz valasztas:

[link]

2015. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utálom a WP-kat.

Mindenképp Z3. (egyéni vélemény)

2015. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meglesem milyen ez a z3... :D
2015. jan. 11. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!