Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni, csak nem tudom, milyet. Középkategóriás mobilt szeretnék venni, max 50 ezer Ft körül. Az androidról ebben az árkategóriában megvan a véleményem, így ilyet nem szeretnék. Aki használt IPhone-t ajánlana, az ne is írjon, IPhone-om nem lesz soha. Szóval, maradt a WP. Tehát, milyen Lumiát vegyek ebben az árkategóriában? Jó lenne 5"-nál kisebb kijelző, jó kamera (lehetőleg vakuval, de ha nincs, az sem nagy baj), és jó aksi. Eddig a Lumia 636-ot néztem ki, ez jó lenne szerintetek? Vagy ha ebben az árkategóriában tudtok jó androidost, azt is leírnátok? Előre is köszi.

2015. jan. 11. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Talán a samsung ace 4 vagy a s4 mini ezek elég jók.
2015. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Ebben az árkategóriában lehet kapni normális androidos telefont
2015. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát... Nekem majdnem 2 éves androidos mobilom van, ami akkor 45 körül volt (Telenor One Touch S/Alcatel OT 995, amelyik nevén ismered.), és elegem van az állandó fagyásból, telefon újraindulásból. Ezért is szeretnék Wp-re váltani.
2015. jan. 11. 20:46
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Csakis Windows phonet, nekem is elegem lett az androidbol azert valtottam.
2015. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

csak WP, ne is gondolkodj droidon, ha nem akarsz fél év múlva a szerviz közelébe költözni

a 636-os remek választás lenne :)

2015. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Azt még megmondanátok, hogy hol lehet kapni? GSM boltban, Auchan-ban, Tesco-ban, Media Markt-ban, esetleg Euronics-ban?
2015. jan. 11. 21:11
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

#3


2 éve vettél egy akkor is szarnak számító telefont, és akkor te azt hiszed tudod milyen az Android?


Jó OS a WP is, nem azt akarom mondani, de ennyiért kapsz Moto G-t, ami nem csak hogy nem rossz, kifejezetten jó telefon.


Sőt, még jobb is, mint az ugyanennyibe kerülő Nokia-k, mert azokba csak 480x800 vagy 480x854-es kijelző van, iszonyat rondának számít a Moto G-hez képest.

2015. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
az android amúgy is egy optimizálatlan szar, paksi atomerőműn is laggolna
2015. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, látom neked semmi hozzáértésed nincs az android-hoz. Ha nem tudnád nem az android optimalizálatlan, hanem a telefonok hozzá... Ez mint a gyártón műlik hogy hogy optimalizálják, és manapság a samsung nagy ívbe szarik rá, és kidobja hogy jóvan az úgy
2015. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kérdező.. ***** válasza:
Motorola és nexus telefonok jobban vannak optimalizálva mint bármelyeik iphone...
2015. jan. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!