Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Más is útálja az okostelefonokat?

Más is útálja az okostelefonokat?

Figyelt kérdés
Nekem az van, (egy csúcskategóriás) tehát nem a működésével van a baj, de legszívesebben földhöz b sznám mert annyira időrabló. Olyan meg nincs, hogy csak valamit megnézek, mert az egyik dolog generálja a másikat, tehát ha egy dolgot megnézek akkor már ránézek a másikra meg a harmadikra is. De ha nincs akkor meg olyan mintha ősember lennék.

2015. jan. 12. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez egy nagyon értelmes kérdés... Nem, én nem utálom. Az idő rablás csak ratjad múlik, hogy mennyire vagy függő
2015. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ostoba vagy és ebben ölt testet, ami zavar téged, kivetíted a telefonodra

nem lehet könnyű neked

2015. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A te eseted az úgynevezett felhasználói (agyi) probléma.
2015. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Jééézusom... nálunk mndenkinek csúcskészüléke van, de pont azért, hogy élvezettel használjuk ki az elérhető modern szolgáltatásokat.


orvos látott mostanában? hasznos lenne.

2015. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, az a te bajod, hogy függő vagy. érdekes módon én nem nyomom állandóan. ha kell, megnézem amit kell, és kész. :D
2015. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:

Fejben dől el.


Én nem gondolom hogy aki nem szereti az okostelefont az ősember, bunkó vagy szellemileg visszamaradott (ahogy körülnézek sokkal több visszamaradott van aki imádja).


Azt sem gondolom, hogy aki utálja annak ne legyen telefonja. A mobiltelefonnak vannak hasznos és haszontalan tulajdonságai. A haszontalanokat leginkább a marketing gépezet szüli. Használjuk hát a hasznosakat.


Mindenképpen visszataszítónak tartom,hogy az okostelefonok egyre inkább olyan igényeket elégítenek ki, amelyek nélkülük nem is léteznének.

Egész egyszerűen azért, mert az okostelefont nem az igény szülte, hanem az okostelefon szülte az igényt. És ez bizony nagy baj!

2015. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szirty. Hidd el, a kérdező ebből egy szót sem értett meg.
2015. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hihetetlen de nagyon is értem! Sajnos van egy függőségem az okostelefon és az internet irányába és a telefon iránti haragomat ez táplálja! Bizony ez önuralom kérdése lenne. De sajnos kialakít egy buta függőséget az okostelefon is úgy érzem. Azok akik eddeig nem voltak nagy felhasználók és vesznek egy okoskészüléket könnyen rabul eshetnek, és ezt nem csak a saját példámon láttam hanem több ismerösnél is. Amúgy nem vagyok egy retardált hülye, felsőbb műszaki végzettségű vagyok. 35F
2015. jan. 12. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ez már értelemsebb válasz volt. De akkor mi a kérdés lényegében? Ne nyomkodd egész nap. Amikor elő akarod venni akkor ne vedd elő, nehogy már ennyi önuralmad ne legyen hogy a telefont nem nyomkodni egész nap.
2015. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!