Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakivel történt már olyan,...

Valakivel történt már olyan, hogy nem kapta vissza a mobiltelefonját szervizből?

Figyelt kérdés
Még decemberben elvittem a mobilomat szervizbe, ahol közölték, hogy 3-4 munkanap múlva kész. Lassan két hete bent van, visszamentem, telefonáltam, egyszer se tudták megmondani, hogy mikor lesz kész. Csak azért aggódom, mert egyszer beadtam az ipodom, és két hét után bementem, h rákérdezzek, h kész van-e, de kiderült, h meg se tudják csinálni. De nem hívtak volna, hogy visszaadják.

2015. jan. 12. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az van, hogy személyesen kell bemenni, és úgy érdeklődni, mert a telefon a nem ér semmit. Soha nem hívják fel az ügyfelet, nem írnak emilt, nem küldenek sms-t...


Visszakapni viszakapod, csak nem három na, hanem három hét, vagy még több idő után.


A legfontosabb, hogy legyen papírod a készülék beadásáról, pontos adatokkal, aláírással, bélyegzővel...

...meg sok türelem.

2015. jan. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az oké, h visszakapom, de remélem, h épségben. Olyat is hallottam, h valaki rosszabb állapotban kapta vissza, vagy még 3x visszavitte, mire végre normálisan megszerelték.
2015. jan. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!