Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia wt19i megakad a SONY...

Xperia wt19i megakad a SONY logónál van megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő!

Elcsesztem de nagyon.Tehát telepíteni akartam egy ROM-ot a recovery-ből eddig oké.A Rom AROMA telepítővel ment volna fel DE valamiért megakadt talán lefagyott.Nem is lenne gond de ugye előtte wipe data,cache,dalvik cache, és a legrosszabb mounts and storage-ban format data és system.Mivel nem reagált az AROMA kénytelen voltam újraindítani aksi kivesz stb.. de mivel formáztam a rendszert így nincs flashmod sem tehát nem látja a gép.

Ebben kérem a segítségeteket hátha van valami megoldás rá.

Mondjuk van egy teljes rendszer mentésem amit recoveryvel csináltam.Talán kipattan valaki fejéből vmi ötlet.


Előre is köszönöm



2015. jan. 13. 21:27
1 2 3
 1/24 Wadmalac ***** válasza:

"de mivel formáztam a rendszert így nincs flashmod sem tehát nem látja a gép"

Attól még a pc companionos javításnak mennie kéne, hogy a rendszer döglött.


De itt egy leírás, ami biztosan segít.

Flashtoolt letöltöd a linkről, meg a készülékednek megfelelő firmware-t a másik linkről, végigmész a leíráson lépésről lépésre és visszakapod a gyári állapotot. Utána kezdheted elölről a főzött romot telepíteni, most odafigyelve, hogy ne hagyj ki semmit (mert valamit tutira elszúrtál).

Vagy csak felteszed a recoveryt és visszaállítod a mentésedet.

2015. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Wadmalac ***** válasza:

Bocs, link lemaradt.

[link]

2015. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ez nem fog működni mert nem érzékeli a gép a flashmode-ot.Pedig eddig ment.Viszont a Test Pont-ot teszteltem ott telepit a Zeus driver-t.
2015. jan. 14. 11:21
 4/24 Wadmalac ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod a Sony Update Service segítségével.

A Sony megszüntette a támogatását, de attól még régebbi készülékekre működik.

2015. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Wadmalac ***** válasza:
Próbáltad a flashmode-ot úgy is, hogy kivetted előtte az akkut pár percre?
2015. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam sőt hagytam már tovább is több percnél
2015. jan. 14. 11:54
 7/24 A kérdező kommentje:
Update Service pedig kilép és azt mondja használjam a PCC mert megszünt a támogatása
2015. jan. 14. 11:55
 8/24 Wadmalac ***** válasza:

Flash mód helyett van egy mélyebb szerviz dokkolási módszer, qcomm mode-nak is hívják. Vagy valamelyik hangerő + menü, vagy hangerő + power gombra jön ki, akkor piros lesz a led.

A PC Companionos javítás innen is lefut, egyszer jártam így egy mini pro xperiával, ott menü + hangerő fel kellett, sikerült is gatyába rántani.

Utánaolvastam, ha a testpointtal kísérleteztél, lehet, hogy haza van vágva a TA, akkor meg nemigen úszod meg a szervizt.

2015. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nincs valamilyen megoldás A testpointos verzióra mert azt látja a gép (pl.: s1tool)
2015. jan. 14. 15:15
 10/24 A kérdező kommentje:

Van egy TA mentésem de nem sikerül sehogy sem visszaállítani a mert nincs flashmode.

TestPointon keresztül lehetséges lenne?

2015. jan. 14. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!