Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia wt19i megakad a SONY...

Xperia wt19i megakad a SONY logónál van megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő!

Elcsesztem de nagyon.Tehát telepíteni akartam egy ROM-ot a recovery-ből eddig oké.A Rom AROMA telepítővel ment volna fel DE valamiért megakadt talán lefagyott.Nem is lenne gond de ugye előtte wipe data,cache,dalvik cache, és a legrosszabb mounts and storage-ban format data és system.Mivel nem reagált az AROMA kénytelen voltam újraindítani aksi kivesz stb.. de mivel formáztam a rendszert így nincs flashmod sem tehát nem látja a gép.

Ebben kérem a segítségeteket hátha van valami megoldás rá.

Mondjuk van egy teljes rendszer mentésem amit recoveryvel csináltam.Talán kipattan valaki fejéből vmi ötlet.


Előre is köszönöm



2015. jan. 13. 21:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nincs fastboot-om mert zárva a bootloader.

Próbáltam újra telepíteni minden drivert de semmi.

Próbáltam másik ugyanilyen telót azt egyből felismeri.Próbáltam az enyémet másik aksival másik kábellel másik pc-n semmi.

2015. jan. 20. 14:10
 22/24 Wadmalac ***** válasza:
Hát, itt csak úgy tudnék segíteni, ha kezemben lenne a teló, mert akkor tudnék próbálkozni sok mindennel. Volt egyszer egy elsőre hardbricknek látszó mini pro, amit két nap copással sikerült újraéleszteni.
2015. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
merre laksz?
2015. jan. 20. 15:13
 24/24 Wadmalac ***** válasza:
Mint kiderült, messze. :)
2015. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!