Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia wt19i megakad a SONY...

Xperia wt19i megakad a SONY logónál van megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő!

Elcsesztem de nagyon.Tehát telepíteni akartam egy ROM-ot a recovery-ből eddig oké.A Rom AROMA telepítővel ment volna fel DE valamiért megakadt talán lefagyott.Nem is lenne gond de ugye előtte wipe data,cache,dalvik cache, és a legrosszabb mounts and storage-ban format data és system.Mivel nem reagált az AROMA kénytelen voltam újraindítani aksi kivesz stb.. de mivel formáztam a rendszert így nincs flashmod sem tehát nem látja a gép.

Ebben kérem a segítségeteket hátha van valami megoldás rá.

Mondjuk van egy teljes rendszer mentésem amit recoveryvel csináltam.Talán kipattan valaki fejéből vmi ötlet.


Előre is köszönöm



2015. jan. 13. 21:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A test point nem arra lett kitalálva, hogy azon keresztül buherálj. Az egy szimpla kapcsoló. Egyébként meg itt valami nagyobb gubanc van, ugyanis a rendszer független mind a Flash, mind a Fastboot módoktól. Lehet tök üres a system, a data, és a cache is, ezeknek működnie kell.
2015. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem jön elő a flashmode?
2015. jan. 14. 23:15
 13/24 Wadmalac ***** válasza:
A piros leddel indulós módot sem sikerül elérni?
2015. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ez a mod az qualcomm mode amit említettél??
2015. jan. 16. 15:08
 15/24 Wadmalac ***** válasza:
Vagy fastboot, vagy mittomén minek hívják. :D
2015. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Új a helyzet!!

Lemerült az aksi és most azt írja a gép amikor flashmod-ba akarok lépni, hogy unknow device

2015. jan. 16. 17:20
 17/24 Wadmalac ***** válasza:
Hurrá, ez már sokkal jobb. Na MOST telepítsd újra a drivereket (lehetőleg a korábban belinkelt Flashtool dirvers könyvtárából) és utána próbálkozz.
2015. jan. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Wadmalac: Fastboot mód a neve, és a LED kéken világít. Viszont ott többnyire csak kernelt tudsz flashelni, mivel a Live with Walkman korában még nem volt divat img fájlok formájában kiadni custom rendszereket.
2015. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Wadmalac ***** válasza:
#18: ftf-ben a komplett rendszer feltehető innen flashtoollal, nem?
2015. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
FTF-ből nem lehet, csak img fájlokból. Nagyon végső esetben ki kell nyitni egy FTF-et, és a kernel.sin, system.sim, valamint a userdata.sin fájlokat át kell konvertálni img-be egy erre alkalmas programmal.
2015. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!