Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S5 mini...

A Samsung Galaxy S5 mini telefonra alapból kapok kijelző védő fóliát?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem! De minek neked az lebutított, túlárazott telefon?
2015. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most nem mondok semmit mert nem akarom hogy kirakjon a GYIK de kesobb nem fogom vissza magam ha megegyszer szidod a telefonomat!!! neked gondolom van valami nokia 1100 es most azert irogatsz mert irigy vagy (es csore)
2015. jan. 15. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Irigy??? Hahahaha.....
2015. jan. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gy?Egy Lenovo Vibe X2 melett miért lennék ii
2015. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*irigy
2015. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem, nem adnak, én bementem egy gsm boltba,és ott raktak rá(1500 ft),miután amit vettem, az beszöszölődött vhogy felrakás előtt :S

Off: próbáltad már a shot and more-t? Nekem vhogy a kamera nema jánlja fel a dráma funkciót meg a pásztázást. Felhívtam a Samut, ott távoli vezérléssel megnézték,de azt mondták nincs gond vele, csak a kamera dönti el, milyen képből mit lehet kihozni, szóval próbálkozzak. Neked sikerült már ilyet készíteni

2015. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
?
2015. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen sikerult!!!
2015. jan. 17. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!