Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani ami még hosszú-hosszú ideig nem avul el?

Figyelt kérdés
Nem 1-2 évre szeretnék telefont venni, hanem minimum 4 évre, esetleg tudnátok ilyet ajánlani?

2015. jan. 12. 20:27
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Mindeg hogy iOS vagy Android vagy WP...
2015. jan. 12. 20:35
 2/33 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.. Mondjuk ilyem nincs.

Mondják az én 4 éves BLADEmre, hogy elavult.

Mindent megcsinál, amire használni akarom: youtube, skype, video lejátszás, netezés, video felvétel, fénykép, navigálás...

Mi kell még? Van akinek más is kell, na olyannak bármilyen készülék 2 év alatt elavul.

Szóval vannak szempontok.

Azért talán: Iphone 5-6

2015. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Igazából a játékok amit még esetleg szeretnék... Egyébként jelenleg egy ZTE Skate-em van, de netezésen kívül semmire nem jó.
2015. jan. 12. 20:42
 4/33 anonim ***** válasza:

4 évig semmi sem lesz szoftveresen frissítve, se iOS, se Android, se WP.

De ettől függetlenül az összes működni fog, lehet még erősnek is fog számítani a mobil, és szinte az összes alkalmazást vinni fogja, max 1-2 kivétel lesz.


Androidosok közül legjobb választás az olyan, amibe Snapdragon 805 van, hisz az a jelenlegi legújabb ami már kapható is, bár a Snapdragon 805 QHD felbontással kb egy 1080p-s Snapdragon 800-as telefon szintjén van, szóval az is szóba jöhet.


Magamnak ha minél hosszabb távra akarnék mobilt venni akkor Nexus 6, Moto Maxx, Galaxy Note 4, Xperia Z3/Z3 Compact és OnePlus One közül választanék.


Nexus 6 lenne az abszolút legjobb hosszú távra, de a 6"-es kijelzőt már én is nagynak tartom.

OnePlus One előnye, hogy a fejlesztő közösség nagyon aktív rá, és rengeteg custom ROM van rá, ami miatt ha már a hivatalos támogatás meg is szűnik, magadnak simán rakhatsz rá újabb szoftvert. Igaz ez egyébként az összes többi telefonra is, és azok is nagyon híres, kelendő mobilok, így a fejlesztői támogatás kiemelkedő.


iOS-esek közül egyértleműen iPhone 6 vagy 6 Plus jöhet szóba, hogy 4 év múlva milyen lesz, azt itt is nehéz megmondani, ha azt nézzük, hogy az iPhone 4S jelenleg 4 éves, és még egész jól használható (bár már nem tudnám a mindennapokban használni, de azért bírja még), akkor jól néz ki a helyzet.


WP-sek közül a legdrágább Nokia ami tetszik.

2015. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 yosimitsu01 ***** válasza:
36%

2015 február, március google "lego" mobil, telefon. egy alap lap amire te épited fel a számodra fontos odult, 3 méret és a processzor, ram, kijelző, kamera felbontástol fügöen külömböző

ha le esik veszel egy kijelzöt, kevés a ram veszel bele nagyobbat :)

link:

[link]

2015. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%

#5


Úgy írod, mintha már bemehetnél a boltba és bármikor meg is vehetnéd.

Nem, még csak prototípus az egész, az se biztos lesz ebből bármi is.

2015. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Bocsi a kötekedést, de azért az iPhone 4s-hez kiadták még az iOS 8.1.1-et (ha jól tudom ez az utsó frissítés rá) és azért jól használható.
2015. jan. 12. 22:15
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit vennék alapul, hogy az iPhone 3G /gs több mint 5 éves modell és még mindig működnek . A tudásuk nem olyan nagy,de még mindig működik . Én azt mondom a legtartósabb telefon az iPhone .
2015. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Az én ZTE Skate-em is még működik... az már más kérdés, hogy semmilyen app, semmilyen játék nem megy rajta...:)
2015. jan. 13. 13:01
 10/33 anonim ***** válasza:

#7


Kiadták rá, de meg is öli a telefont nagyjából.


De iOS 7-el még mindig használható, csak én már nem tudnám azt napi rendszerességgel használni, lassú az, ha valami újabb telefonhoz hasonlítod (nem is feltétlen csúcskategóriáshoz).


Egyébként én biztos inkább vennék egy jó középkategóriás telefont, és azt cserélgetném 2 évente, olcsóbban kijössz vele, mintha ma vennél egy csúcskategóriásat, és fix, hogy 4 év múlva is jó lesz, hisz 2 év múlva veszel újabbat.

2015. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!