Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire bonyolult kicserélni...

ThisIsMyName kérdése:

Mennyire bonyolult kicserélni egy törött kijelzőt?

Figyelt kérdés
Van egy törött Iphone 6-om. Igazából működik rendesen, az LCD nem sérült meg. Érzékel mindenhol, csupán az üveglap tört be. Ki tudom én ezt itthon cserélni, ha veszek hozzá egy kijelzőt ( üveglapot ) plusz kis ragasztót vagy valamit? Kell csatlakoztatni bármit bármihez? Végül is csak az üveget ragasztom újra nem?

2015. jan. 15. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=z9drzO9hO_U

ebben szerintem minden benne van.

a letakarításnál és az újraragasztásnál mindenképp ki kell szedned a kijelzőt is, ha nem szeretnéd, hogy mondjuk a ragasztó véletlenül belefolyjon. ha mindenképp otthon szeretnéd cserélni, akkor talán kevesebb munka, ha megveszed kompletten a kijelző/üveget szerelésre készen. drágább, de mégis olcsóbb, mint szakszervízbe vinni.

2015. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem ilyen videókat, de nekem az nem jutott el még az agyamig, hogy miért kell szétszednem kompletten a kijelzőt. Ha azt ott hagyom nem jön le simán az üveg réteg róla? Akkor csak letakarítgatom és ráragasztom az új lapot. Ettől kevésbé tartok, mint a szétszerelgetéstől.
2015. jan. 15. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
nyilván megoldható, csak jóval óvatosabbnak kell lenned. kiszerelve jobban hozzáférsz, és nagyobb esélyel nem teszel kárt másban.
2015. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!