Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy az iPhone 5s keperny...

Igaz hogy az iPhone 5s kepernyoje karc allo? Ezt arra ertik hogy nem karcolodik meg konnyen vagy soha nem karcolodik meg? Szerintetek megeri foliat tetetni ra? Ha igen kb mennyibe kerulne? A iPhone hatso fele is karc allo?

Figyelt kérdés
gvhvhjgvj?

2015. jan. 16. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
bármit meg lehet karcolni...amúgy sem hallottam, hogy karcálló lenne, egy sima edzettüveg az egész, ami valameddig ellenáll. inkább vegyél rá fóliát.
2015. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi:) es kb mennyibe kerulne?
2015. jan. 16. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
2-300 forintért is találsz már rá, szerintem teljesen jók, rengeteg 'tutorial' videó segít van fenn, magadnak is simán rárakhatod, de ha nem akarsz pepecselni, a legtöbb gsm-ben ráteszik neked kicsit drágábban.
2015. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
**'tutorial' videó alapján fel tudod rakni, na az előző mondat kicsit érdekes lett :D
2015. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyjátok ezeket a fóliás baromságokat. Vegyetek rá 9H-s edzett üveget, egyszer megveszed, 3000Ft, és soha a büdös életbe nem fogod tudni megkarcolni. Ugyanúgy megy fel a képernyőre mint egy fólia, és az ujjlenyomatokat se fogja meg annyira. Ja, és ha esetleg betörnéd az üveget, akkor is csak veszel egy másikat, ugyanúgy 3000Ft-ér, és nem kell 40 000Ft-ot kiadni egy teljesen új kijelzőre...
2015. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

itt nézz körül, van minden én is itt vettem, haverom is, hibátlan cucc

[link]

2015. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!