Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos tablet sim nélkül...

Grogrum kérdése:

Androidos tablet sim nélkül nem használható?

Figyelt kérdés
Kivettem a sim kártyát a Huawei 7 lite tabletből, és most bekapcsolás után azt írja, hogy "a sim állapota megváltozott, a rendszer újraindul" Visszaszámol, és kikapcsol. Mi erre a megoldás? A készüléket sim nélkül szeretném használni, de egyenlőre nem engedi.

2015. jan. 17. 17:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Na! Fogós a kérdés?
2015. jan. 19. 11:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Feltehetően tudnám a választ ha volna ilyen tabletem, de nincs. Az eddigi okostelefonjaim mind mentek SIM nélkül, az áruházakban kiállított tabletek és telefonok egyikében sincs SIM kártya. Lapozd fel az útmutatóját, illetve keress a között SIM kártyához kapcsolódó beállításokat, hátha valahol letiltható ez a hülyeség. Szerintem nem maga a tablet írja ki, hanem valamelyik alkalmazás. A neten a tablettel kapcsolatban ilyen hibajelenséget nem találtam.
2015. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!