Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt iphone-t vettem,...

Használt iphone-t vettem, elvileg egyezik a szolgáltató, de nem tudom használni, mert azt írja ki: SIM zárolva, és csak vészhívás indítható róla, a menüt se jeleníti meg?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben függetleníteni kell vagy mi lehet a probléma???

2015. jan. 17. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a menü sem jön be, akkor nem jó a kártya bele. Rakj bele olyat, amilyen függő a telefon.
2015. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a problema, hogy valoszinuleg atvertek. Helyben nem tudtad volna kiprobalni a keszuleket?


A 'sufni'-fuggetlenites egyebkent illegalis, es ujabb keszulekek eseten nem is biztos, hogy mukodik: [link]

2015. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Más szolgáltatós telefonnal próbáltam, az egyikkel, azzal is ugyanez van. harmadikat nem tudok beszerezni.

Miért verhettek át? Mi van akkor ezzel a telefonnal, hogy nem funkcionál? Köszi a segítséget!

2015. jan. 17. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a valószínű, hogy még csak nem is magyar függő a telefon, akkor viszont nem is fogod tudni használni telefontként. Esetleg ha valahogy ki tudod deríteni, milyen szolgáltatóhoz tartozik, és tudsz szerezni egy olyan kártyát, akkor tudod aktiválni, és utána ipod touchnak még lehet használni.


Függetleníteni tudomásom szerint az új modelleket nem lehet, bár még nem írtad, milyen iphone.


Próbálj mindenképp az eladóval beszélni, hogy nem megy.

2015. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beazonosítottam a dobozon lévő szám alapján, annak megfelelő kártya van benne. Régebbi típusú
2015. jan. 17. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:

nem azon múlik, hogy régi vagy új, vagy szóval nem így kéne ezt megfogalmazni. az a lényeg, hogy például iOS 7-re, illetve 8-ra jelenleg nincs szoftveres függetlenítés.

ettől függetlenül r-simmel működik, csak egy hozzá való kell, ami hát ugye függ a szoftvertől. ha jól sejtem ezt nem lehet aktiválás nélkül megnézni, de lehet rosszul rémlik. rá kell dugni iTunes-ra, megnézni, hanyas iOS van rajta, és annak megfelelően kb 10-15ezer Ft-ért venni bele egy r-simet.

2015. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HA a másik telefonnal is ez van, akkor nem a SIM a rossz?
2015. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem sim kártyát akart írni, csak elírta.
2015. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:) megoldódott, annyi volt, hogy be kellett dugni a gépbe és rácsatlakoztatni az iTunesra. Sajnos nem értek az iPhoneokhoz, de segítettek!
2015. jan. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!