Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z készülék beázásánál...

Xperia Z készülék beázásánál mit kell tenni? Radiátor elég vagy komolyabb költségekkel kell számolni? Újjat nem akarok venni.

Figyelt kérdés
Használtan vettük egy gsm-es nél, és amikor beejtettem a vízbe elvileg 2 helyen is beázott (nem volt sokáig víz alatt, nem volt mély vízben, és igen be voltak csukva az ajtók). Először amikor kiemeltem azt hittem semmi baja nem lett, de tévedtem. Mit tegyek a hangszórója is gyengén szól. Radiátor elég erre, vagy komolyabb költségekkel kell számolni? Segítsetek!!

2015. jan. 18. 17:07
 1/6 anonim válasza:
Ki kell dobni az ablakon
2015. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rizs. Radiátor felejtős önmagában. De nincs sok esély ha már így használtad meg indítgattad.
2015. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi az, hogy be voltak csukva az ajtók?
2015. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha most elvinném a Sony-hoz úgy ahogy van mennyibe kerülne megcsinálni? Nagyon drága??
2015. jan. 18. 17:18
 5/6 Clairvoyant ***** válasza:

Hát, nem pont olyan drága, mintha vennél egy újat egy szolgáltatótól, de azért ahhoz megközelítő érték, ugyanis ilyenkor új telefont kapsz, nincs külön panel vagy alkatrész csere (illetve van, csak értelme nincs, és nem is szívesen vállaljuk).

A rizses és egyéb szárítós ötlet elég érdekes ebben a megközelítésben, lévén egy ragasztott, belső akkus telefonról beszélünk...

2015. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hangszóróról volt szó, azt még megoldja.
2015. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!