Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg-re mikor jön az Android 5....

Lg-re mikor jön az Android 5. 0 Lollipop?

Figyelt kérdés

Mikor jon a lollipop?? Azt írtak hogy már január elején megjön......

Légyszi válaszokat....



#mobiltelefon #Android #Lollipop #LG G2 #sndroid 5.0 #lg g2 androidfrissítés
2015. jan. 21. 21:07
 1/5 anonim válasza:
Már 2 éve kint van rá
2015. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 modosdani ***** válasza:
Egy picit pontosíthatnál... Mért pl lg2X (vagy X2)-re soha. Milyen típus? Bár ha bele gondolsz azért ez nem úgy megy hogy adnak egy dátumot (pl január 32) és akkor az adott napon mindenképp megjelenik. Ha van benne valami bug akkor például vissza is tarthatják. Ha ennyire frissítés mániás vagy akkor vegyél nexus-t (én is azért vettem :-)).
2015. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan Lg keszulek, amin mar van es van olyan amin nem is lesz... Milyened van?
2015. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Európában először a Lengyeleknél tették lehetővé a letöltést, aztán a többi..de hogy hol tartanak, nem tudom..


várom és is...bár ismerek olyant, aki az 5.0-ról visszaállt a 4.4.4-re..

2015. jan. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

LG D802 (16gb)

Am Lg g2.re nincs 4.4.4....

2015. jan. 22. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!