Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne ezt megcsinálni...

Hogyan lehetne ezt megcsinálni a telefonomon?

Figyelt kérdés
Van 1 Huawei Ascend Y300-as telefonom és sok ismerősömnek láttam már másfajta telefonokon hogy az aksi ikonja mellett felül írja hogy hány százalékra van feltöltve! Ez nekem is megtetszett! nem tudnám valahogy ezt én is megcsinálni hogy ott kijelezze százalékban is a töltöttségi szintet? olyanokat már néztem Play áruházban hogy az értesítő sáv jobb oldalán írja ki a töltöttségi százalékot de nekem úgy kellene hogy az aksi ikonja mellett írja! Köszönöm előre is a segítséget! :)

2015. jan. 23. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Samsungom van, de szerintem ez Android alapfunkció, és nálad is meglesz:


Főképernyőn "Settings" --> "Battery" --> "Show battery percentage" boxot bepipálod.


A telefonom angol nyelven működik, de nyilván magyarul is valami hasonlóan fog hangzani. (Beállítások --> Akku --> Százalékos akku értékek mutatása)

2015. jan. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beállítások - akkumlátor - akkumlátor százalék
2015. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!