Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefon vásárlás...

Első okostelefon vásárlás 35-45 ezer között? Ki milyet ajánlana? Több lent.

Figyelt kérdés

Eljött az ideje,hogy a nyomógombos telefont elfelejtsem. Eddig Nokia e51 aztán e52 volt de muszáj vagyok lecserélni okostelefonra sok szempont miatt is.

A legfontosabb,hogy nem péklapátot szeretnék vásárolni és nem az a fontos,hogy hatalmas kijelzője legyen hanem egy közepes méretű egyszerű de okos telefont. Tudom,hogy lesz úgy is olyan véleményező aki nagyképűen megjegyzi,hogy ilyen árkategóriába ne várjak jó telefont de akkor ami ebben tartományban a legjobb. Nincs tapasztalatom ezért kérdezem a Véleményeteket! Ha lehet akkor leírhatnátok,hogy szerintetek miért azt válasszam!

Köszi a válaszokat!


2015. jan. 24. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lumia 636 (4,5 colos)

hátránya, hogy nincs vakuja, se előlapi kamerája, de ilyen árért nagyon jó

ha meg szükséges a vaku, és az előlapi kamera, akkor Lumia 625 (4,7 colos, egy nagyon minimálisan nagyobb), viszont ez hardveresen gyengébb

2015. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Annyiban módosítanék hogy ebben az árkategóriában ne várj túl jó Androidos telefont. :) Nekem ilyen van, és már bánom hogy nem egy zártabb rendszert, pl Windows Phone-t választottam. Pedig figyelmeztettek... Az olcsó Androidos telefonom sokat fagy, lassú, kikapcsol, kilép alkalmazásokból, és ad-hoc módon működik, pedig reletive új... fél éves ZTE blade G-m van. Szóval mindenképp valami Windows Phone-os Nokiát vagy mostmár ugye Microsoft lett belőlük. Szóval olyat javasolnék. Ismerősömnek Nokia 520-a van, és nagyon boldog vele!! Az még talán olcsóbb mint az általad megadott ár. Jó keresgélést!

Üdv.

2015. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Telefont nem tudok ajánlani, de ezeket érdemes figyelembe venni választás előtt:

- Legyen minél nagyobb a RAM

- Érdemes megnézni a telefon belső tárhelyét (ettől függ, hogy mennyi alkalmazást telepíthetsz a telefonra)

- Plusz, sosem árt ha gyors a processzor

Ha ezeket figyelembe veszed, nem lesz rossz telefonod. :)

2015. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy a fontos, ne androidosat vegyél, mert ebben az árkategóriában olyan fost fognak rádsózni, amilyet el sem tudsz képzelni.

Én is Lumia-t ajánlok, amelyik neked tetszik. Figyelj arra, hogy minél több legyen a ram (minimum 512MB, de ajánlott 1GB vagy több).

2015. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kamerát is vedd figyelembe.
2015. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!