Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy Samsung galaxy...

Iphone 5 vagy Samsung galaxy s5 mini vagy Lg g2?

Figyelt kérdés

Az összes teló tetszik az Iphone-ban az IOS, az Lg-ben az hogy nagyon komoly proci van benne és még most is bent van a top10-ben, a Samsungban pedig az hogy van benne pulzusmérő meg ujjlenyomat olvasó! és így elég nehéz dönteni... :/

A telefont játékra,facebookra,meg böngészésre használnám legfőképp de az is fontos hogy jó képet csináljon és ne akadozzon meg ne induljon újra magától!!

Várom a véleményeket és tapasztalatokat!



2015. jan. 24. 19:16
1 2 3
 11/23 kérdező.. ***** válasza:
Igen nexus 5-t vegyél.
2015. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Sony Xperia Z1 a legjobb döntés. Egyszerű, gyors, vizálló, jó az aksija,egyszerű tehát könnyű a használata:)
2015. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A nexus 5 annyira nekem nem szimpi... :/ vagy az iphone vagy a g2 de nem tudok dönteni :( szeretem nagyon az apple-t és tényleg jó az 5-ös de az lg márkát annyira nem ismerem...
2015. jan. 26. 19:50
 14/23 kérdező.. ***** válasza:
Akkor G2.Az Lg jobb márka mint a sony vagy a samsung.
2015. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Sony telefonom volt azok nagyon jók!! A samsungtól annyira nem vagyok elájulva pedig most azom van! Iphonom volt nagyon megszerettem de a z lg-döl meg csak jókat mondanak mielött megveszem ezért kipróbálom h nagyjából milyen!
2015. jan. 26. 19:56
 16/23 anonim válasza:
Az LG rettenetes kepeket csinal, hiaba a 13 mpx. Eros a procija, gyors es nem gondolkozik, vizont erre az Iphone is kepes. Egyedul az akksi a hibapont az Iphoneal de veszel ra egy tokot amit ha bekapcsolsz tolti a telot, es nincs problema.
2015. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Sony meg a legjobb képeket csinálja:P habrám halgatsz bemész a telefonos üzletbe és mindeggyiket kipróbálod. Amelyik szimpi azt vedd meg. Nem mi döntünk helyetted
2015. febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Valószínü g2-lessz. még egy kérdésem lenne! ha telenoros telefont veszek de t-mobilos vagyok akkor mennyibe kerül a függetlenítés??
2015. febr. 4. 19:03
 19/23 anonim ***** válasza:
15-20.000
2015. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

G2-ő lett! 1 napja van meg! és azt vettem észre hogy a plexi konkrétan feljön de nagyon minimálisan nem zavar! meg mindem működik csak mikor egy bizonyos szögben oldalra fordítom látom a plexi alatt a normál kijelzőt... :/ ebből lehet nagyobb baj? vagy mit tudok ezzel csinálni?

Amúgy nagyon jó teló akksi minden bírja nagyon ott van a toppon!

2015. febr. 12. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!