Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia J telefon, az érintőpan...

Sikooo kérdése:

Xperia J telefon, az érintőpanelje néha napokra megadja magát. Tanácsolták, hogy frissítsem a szoftverét Pc Companion-nal. De nem lehet rajta végrehajtani azokat a gombnyomásokat, amit kér a progi, a frissítés előtti lépésnél megakad a dolog. Ötlet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 10:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Ne tévesszen meg benneteket, hogy az érintőpanel hibáját írtam, és gombnyomásként fogalmaztam meg, a probléma annál a lépésnél van, amikor : Húzd le a telefont USB-ről, majd kapcsold ki 5 mpre, kapcsold vissza és nyomd közbe a hangerő gombot, aztán amikor csatlakoztatod az USB kábelt, akkor is... Aztán meg a főmenü gombját is írja, ami adott esetben nekem az érintőn alul középen van, semmit nem reagál a progi, csak annyit, hogy csatlakoztattam a telót mint háttértár, a Tovább gombra nem lehet lépni.
2015. jan. 26. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!