Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iPhone 4 keszuleket...

Vettem egy iPhone 4 keszuleket van hozza iCloud es iTunes felhasznalom is de at tudok lepni masikba?

Figyelt kérdés
Tobben hasznaljak ezt a iCloud es iTunes felhasznalot es egy sajatot szeretnek, meg lehet ezt oldani? Hogy kell?

2015. jan. 27. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy vetted, hogy ez már benne volt az gáz. Ugyanis ahhoz az ID-hez rendeli hozzá a telefont. Először ki kell lépni ebből az ID-ből.

Ha tudod a jelszót, akkor egyedül is csinálhatod, ha nem, akkor kell hozzá az aki tudja a jelszót.

[link]


HA nem tudsz kilépni az szívás. Bármikor letilthatják a telefont. De ha nem tudod a jelszót, akkor inkább ne is próbálkozz, hanem használd így.


Utána így csinálj új ID-t.

[link]


Javaslom, hogy US ID-t használj és állítsd be Alaska-t lakhelynek. Így sokkal több akcióhoz tudsz hozzáférni és Alaskában nincs ÁFA így nem számol fel egyéb díjakat.

Csinálhatsz még egy magyart is, de aki rutinos az tudja, hogy legalább egy US és egy HU kell. Van ami csak az itthoni Apple Store-ban érhető el. Én kb 99.9%-ban a US-t használom és 0.1%-ban a magyar. Nagy ritkán belefutok olyan appba ami csak itthon érhető el. Pl tavszamla, vagy gázszolgáltató appja úgy tudom, hogy csak a HU piacon elérhető.

2015. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom a jelszot de sosem volt meg iPhonem. Errol a felhasznalorol ugy tudom tobb telefon is be van jelentkezve es lathatjak az en dolgaim ezert is akarok kilepni. (tesomtol kaptam a telefont de o sem ert hozza igazan)

Semmit nem akarok vasarolni, hogy oszinte legyek, szerintem kesobb sem, nekem csak annyi kell, hogy ebbol ki tudjak jelentkezni es sajatomba be es senki se lassa a dolgaim. :) Van esetleg egy szajbaragos link? Meg kicsit buta vagyok az iPhonehoz es semmi hasznalhato informaciot nem talaltam neten. Koszonom!

2015. jan. 27. 21:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Van olyan beallitasokban, hogy "Fiok torlese", ez csak az en telefonomrol torli az iCloudot vagy az egesz fiokot eltavolitja es azoknak a szemelyeknek is megsemmisul akik hasznaljak?
2015. jan. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!