Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s4-et megéri venni?

Galaxy s4-et megéri venni?

Figyelt kérdés
Értelmes kommenteket léci :)

2015. jan. 27. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Ha jó telefont akarsz akkor ne Samsungot vegyél hanem inkább Sonyt,LG-T vagy HTC-T.
2015. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem s4-van.Üzemidőre,teljesítményre az egyik legjobb telefon:) Bár nekem ez a típus van i9505 LTE,mert ugye van az i9500 abban van a samsung saját processzora,viszont abban nincs 4g.Tehát arról tapasztalatom sincs,én ezt vettem meg, nem bántam meg,nem fagy,nem akad,vannak játékok amik elég szarul optimalizálják,tehát gta vc-sa ilyesmi,laggol,pedig egy s3 is röhögve elviszi,és ott a kommentekben is pl látni,hogy egy note 3-max grafikán laggol,mediumon(ahogy az s4 is) elviszi.De ilyenek hogy real racing 3,meg nova 3 stb,akadás mentesen,mert ezeket jól optimalizálták.Egy biztos,ha sokáig szeretsz zenét hallgatni,játszani stb,akkor nagyon megéri,nekem több mint 10 órát ment úgy,hogy egész nap nyomtam rajta a játékot,míg a sonym kb 1 óra alatt lemerült teljesen.Remélem segítettem.
2015. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sony-Lg-Htc.Hát én egyiket se vennék.Nekem mindegyikkel valami problémám volt,de legalábbis sony-t még egyszer nem veszek az életbe se.
2015. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nekem volt S4. Jelenleg is s5öt használok de én inkább HTC M7et vennék ilyen áron. Nemrég adtam el egy M8at de csak azért mert nyertem rajta. Röviden indokkal minőségibb telefon és nem is kell többet mondjak a fémház magáért beszél. Teljesítménybe meg ugynaz. Kamera meg kit érdekel? Nem egy olyan rossz az az ultrapixel nem mellesleg nagyobb látószögű mint az s4 vagy s5.
2015. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért nem rossz az S4 sem, és a Samsung sem (csak néhányan azt hiszik hogy attól hogy erős telefonjuk van már nem is kell odafigyelni arra hogy mit is engedünk települni/frissülni), de(habár nem tudom hogy te mennyiért láttad, szóval szolgáltatói árak alapján) én inkább egy Z1 Compact-ot.
2015. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Én egy S5 tulaj vagyok (lehet fújogni), de megindoklom, miért is a Samsung. :)


Egyrészt: Van gyári recoveryje. Ergo, ha megfeküdne a szoftver (nálam 4 év alatt egyszer fordult elő, és akkor is önhibából), akkor wipe data, és gyárira visszaáll. Volt 2 hétig egy xperia tipom, kétszer feküdt meg, lezárt képernyőből néha nem volt hajlandó felébredni, hanem megfagyott, és újraindult (és onnantól nem bootolt be, amíg újra nem raktam a szotfvert géppel.


Másrészt, cserélhető akksis (táskában pótakksi, lemerül > csere, nem vagyok töltőhöz kötve pl. túrán), illetve bővíthető a memóriája.


Harmadrészt az AMOLED kijelző szerintem egy világbajnok dolog, mind üzemidőben, mind színekben, illetve napfényben való olvasásban. (csak nem szabad eszetlen módon max fényerőn használni, mert beéghet a státuszsor, vagy ami sokat van statikusan a kijelzőn).


Negyedrészt: A fizikai home billentyűhöz ragaszkodom.


Volt nekem Ace1, Galaxy W (az S plusz TFT kijelzős párja), S4 mini, és most S5). Ha nem tesz rá az ember eszetlen módon minden hulladékot (antivírus program..... androidra nincs vírus, mert linux alapú a kernelje), és mondjuk kétnaponta újraindítja, akkor nem lehet baja (play újságost, meg play filmeket, illetve a hasonló gyári szutykokat le lehet tiltogatni, az is gyorsít rajta). Alkalmazáselőzményeket is érdemes kihúzgálni. Én Nova launchert használok (play áruházból leszedhető), gyorsabb, mint a gyári touchwiz. Apró, de fontos dolgok, amiket érdemes tudni. :) És jó az S4, csak mivel amoled, érdemes automata fényerőn, -3 álláson használni (vagy manuális mód esetén félfényerő alatt), illetve a nova launcher is sokat dob rajta teljesítményileg.

2015. jan. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket :) az LG és HTC nekem nem tetszik valamiért. Az LG az tapasztalataim szerint nagyon rossz, egyszer használtam G3-at, akkor is lefagyott :') Es a ui. sem tetszik annyira. A HTC meg nem tudom, talán az is a ui. miatt. Na meg a 4 mp-es kamera sem tetszik nagyon. Lehet hogy a színek stb. szépek, de a felbontás akkor is kicsi. Meg még ott vaz a megmagyarázhatatlan dolog ami miatt nem tetszik se az LG se a HTC (biztos mindenki érzett már ilyet) :')

És egyébként a gsm vonalnál (asszem itt) láttam a telefont 81K-ért :)

2015. jan. 28. 07:39
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem érdemes megvenni. Állítólag fagy, üzemideje rossz stb. Nekem lg g3-am van, érdekes..egyszer sem fagyott le még :D na mindegy. Ha nem tetszik az lg akkor: Sony, HTC, vagy iPhone..de samsung semmiképp sem.
2015. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocsi..ha a HTC sem tetszik akkor marad a Sony és az iPhone.
2015. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 Állítólagokat hagyjuk, ismerősömnek van, csak picit kell érteni hozzá, hogy ne lassuljon egyáltalán. Amelyik Samsungnak már alkalmazásváltós a bal oldali kapacitív billentyűje, azok nem lassulnak (S5 utániak), mert azóta törődnek az optimalizációval. :)
2015. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!