Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes lecserélni...

Szerintetek érdemes lecserélni egy Samsung Galaxy Fame-et egy iPhone 4S-re?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem a samsungot, és eddig minden rendben volt, de most már semmit nem tudok rátölteni, mert nincs elég tárhely. És elég fura dolgokat is csinál... IPhone-om még sosem volt, viszont rengeteg jót és rosszat is hallottam már, arra gondoltam személyesen is meggyőződnék róla. De most már nem vagyok benne biztos...Ti mit ajánlotok? Köszi :)

2015. jan. 28. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem annyira az iOS-t meg az iPhone, iPhone 4S meg már elég régi, de ha Galaxy Fame-m lenne gondolkodás nélkül lecserélném iPhone-ra, az a (már bocs a szóhasználatot) ipari hulladék után hatalmas javulás lesz.


Bár olcsóbban kapnál jobb Androidos telefont is, de nem rossz azért a 4S sem, ha jó áron van

2015. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jó ár az kb. annyi lenne érte amennyiért egy Galaxy Ace 2-t megkapsz.
2015. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. jan. 31. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Hogy döntöttél?
2015. febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretném lecserélni fame-et, és szívesen kipróbálnék iphone-t. Viszont úgy döntöttem, hogy az 5-re gyűjtök. :)
2015. febr. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!