Beex márka jó?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2015. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem is nevezném márkának.
2015. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fos
2015. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem igazán. Inkább nézelődj a lenovo kínálatában
2015. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem Beex telefonom van (most M1D, előtte M2D) és én imádtam a régit is meg a mostanit is szeretem.Szerintem nagyon jó márka
2015. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd hamarosan előjönnek a hibák.
2015. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vmarkboy válasza:

Nem igazán mondható jó márkának.

Nemrég belefutottam én is egy ilyen kiárusítós akcióba. Igaz nem ilyen márkát akartam venni, de az ára meggyőzött, nekem az volt a lényeg hogy androidos legyen és netképes mobil. A dobozán is egész jó paraméterek voltak.

Személyes használat alatt azonban sokmindenre fény került.

A 2Gigás memóriából csak 600 mega van, amiből app telepítésére 177 megát lehetne használni (viszont ha 100mega alá megy a felhasználható memó, nem lehet rá semmit telepíteni), egyéb fájlokra 250 mega használható fel. A maradék részt a gyárilag telepített, részben használhatatlan alkalmazások teszik ki, ami ráadásul le sem törölhető. (Így például a felhő és a deezer)

A készülék hivatalosan EDGE képes azonban netezéskor mobilhálózatról maximum 30kbps sebesség, WIFI -ről maximum 300kbps érhető el.

A ramja 256 megás, így a programok gyakran lefagynak.

Az akksija miatt sajnos mobilnak sem mondható, szinte átlag tölteni kell naponta 2x minimum. Még az akkukímélő app mellett is, használat nélkül 14órát bírja, wifin pedig csak 100percet.

Egy pozítívuma is van ennek az orosz gyártmánynak, hogy két simes, ráadásul kártyafüggetlen is.

Kezdő androidos telefonnak átmenetileg megteheti a szolgálatot.


Beex X1 Legend

2015. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem az előző válasz után eszedbe sem jut ilyen telefont venni.
2015. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!