Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincsen mobilinternetem?

Miért nincsen mobilinternetem?

Figyelt kérdés

T-mobile domino 5 feltöltőkártyás vagyok,és múlt hónapban is volt már mobilinternet csomagom net plus m amibe 500 mb forgalom volt!

Most viszon előfizettem a net plus s re amibe 200 mb forgalom van, megrendeltem levonta a pénzt is a kártyámról, még fent is jelzi az ikon 3g meg le föl nyílat is mutat, de sajnos ennek ellenére sem tölt be semmilyen alkalmazás és egy oldal se!


Szerintetek miért van ez esetleg a szolgáltatónál van a hiba van nállam, mert az előző csomagomnál simán működött, most viszomt valamiért nem akar!

Esetleg aki ugyan így T-mobilos és van mobilinternetje, megírhatná, hogy nálla működik-e?!?



2015. jan. 30. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Du 7 óra körűl rendeltem, meg most viszont este 10 van és még most sem működik, tehát nem hiszem, hogy szolgáltatónál ilyen nagy kiesés lenne!?!
2015. jan. 30. 22:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbóáld ki azt, hogy ki kapcsolod a telfont, majd be. Ha attól se változik semmi nézd meg a tmobile honlapján, hogy a változtatott csomag esetén kell-e apn beállításokon változtatni, ha nem, valszeg nem, bár nem vagyok tmobilos, akkor hívd fel a szolgáltatót.
2015. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Be van állítva az APN? Android?

Vagy mi?? IOS, Windowsos, Blackberry vagy mi?

2015. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A ki és bekapcsolást azt már próbáltam!

Az APN beállításomnak jónak kell, hogy legyen, mert már korábban is volt mobilinternetem, arról, meg nem tudok, hogy csomag váltás esetén más beállítás kellene!

Fent mutatja a kis ikon, hogy van netem 3g csak nem tölt be semmi sem! Egyébként android 4.4 es a telefon

2015. jan. 30. 22:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggelre már megoldódott a probléma, szolgáltatói hiba volt, azért köszi a válaszokat!
2015. jan. 31. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!