Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltetek-e már az Olcsóság....

Vanda122 kérdése:

Rendeltetek-e már az Olcsóság.hu-ról? Ha igen (inkább mobilra lennék kiváncsi) akkor meddig volt jó megérte vagy csak félig? Többi lent!

Figyelt kérdés
Én már rendeltem egy telefont (még úton van), az egyik barátunk ajánlotta mert ő rendelt 3 telefont is és neki bevált már 3 éve használja, de itt láttam egy csomó olyan embert aki azt mondta szar nem éri meg stb biztos így van? vagy is nekem az össz költség mindennel együtt vám áfa telefon költség 27.000ft jött ki. Egy s5 mini hasommást rendeltem, nem akartam egy nagy cuccú drága telefont és sajnos nem is fut rá a pénzárcámból. Szóval az a lényeg hogy kicsit félek hogy hamar elromlik! Mondjátok el és nyugtassatok meg, vagy mondjátok meg igazat hogy nem fog sokáig tartni! Köszönöm a válaszotokat :)

#mobiltelefon #rendelés #telefon #garancia #olcsóság.hu Androidos telefon
2015. febr. 2. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

"27.000ft jött ki. Egy s5 mini hasommást rendeltem,"


Majd kiderül,ha kézbe veszed mire lesz jó.

2015. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtatni nem nagyon tudlak, mert biztos, hogy hamar el fog romlani.
2015. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ennyi pénzért vámmal együtt nem nagyon kapsz használható telefont.. főleg hogy itthon az S5 minit 5-6x ennyiért kapod csak meg. Megnyugtatni én sem tudlak.
2015. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kidobtál 27 ezret az ablakon.
2015. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha koppintást veszel és elromlik (ami egy másolat esetében nagyon valószínű), akkor az teljesen mindegy, hogy honnan rendeled...
2015. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nehogy azt higgyétek hogy amit 60.000 ft megvesztek a Samsungban az nem kínai vacak... de csak azt külön megvette a samsung és rajta van a logója ezeknek azért nincs mert úgymond egy kis semmi cég árulja ennek a webshopnak. Lehet az 1-2 évig kitart de nem 1 és nem is 5 ismerősöm van akinek 1 év után elszaródott vagy belassult stb a telója pedig a samsungnál vette és az "nem kínai vacak" mi? Elmondanám hogy általában csak az iphona az ami nem lassul be annyira 1-2 év alatt amúgy minden telefon kivéve ha mindig frissítik és sokat foglakoznak a szoftverével meg ilyenek..Biztos most majd elkezdtek írni hogy ez enm igaz meg ilyenek nyilván a koppintás nem mindig jó de lássuk be nem csak a koppintások romlanak el 1 2 év alatt hanem az igazi márkásak is. Ezt ne kioktatásnak vegyétek vagy hasonló csak most kicsit felment bennem a pumpa...
2015. febr. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!