Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ruhát melyik üzletben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ruhát melyik üzletben vettétek/rendeltétek? Megérte?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

[link]

60.000 alatt van, megérte.

2012. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az Ázsia Centerben vettem a Maggie Bridal boltban, 2 éve, 70 ezerrel olcsóbban, mint ahogy használtan kölcsönözni tudtam volna ugyanazt a ruhát.

Egy körúti szalonban próbáltam fel az Esküvő Kiállításon kinézett ruhát, és bár bele volt varrva a cimke (Maggie Bridal + fazon + méret, Made in China), az eladó nagyon határozottan állította, hogy ezeket a ruhákat Olaszországban varrják, onnan rendelik ők is. :)


Eladni sajnos csak töredékéért tudtam, de így is nyertem a kölcsönzéshez képest.

A ruha egyébként szép volt, kifogástalan minőségű (vasalni kellett, mert kispárna méretűre volt hajtogatva a bontatlan csomagban), és a gonosz feltételezésekkel ellentétben nem szakadt le rólam tánc közben. :)

2012. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antimod ***** válasza:
100%
Kölcsönöztük viszonylag drágán, és még el is kellett menni érte másik városba. Nem érte meg.
2012. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
30-ért bérelem, Pesten most van olyan akció, hogy 30 ezerért lehet ruhát bérelni több helyen is
2012. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

utolsó vagyok:


európa szalon, Budapest

2012. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy varrónő ismerős szerezte 22 ezerért, meseszép, esküvő után eladom tokkal vonóval, 40ért...nekem megérte. :)
2012. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én náluk vettem: [link] Nagyon megérte, 55 ezer volt a ruha és gyönyörű volt, utána kimostam kézzel kádban, semmi baja sem lett. Eladni nem hiszem, hogy lehet, nagyon nem veszik meg a használt ruhákat.
2012. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milady szalon, Budapest. Elég drága volt, de szerintem megérte. Eladni nem nagyon tudtam volna, mivel alig vagyok 150 centi, viszont nem bántam meg, mert nagyon szép volt, és szívesen nézem vissza magam, pedig ritka. Lett volna egy másik is, ami olcsóbb lett volna és tetszett is, viszont azt a párom meglátta, így az ugrott.
2012. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!