Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?...

Milyen telefont ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni és milyen telefont ajánlanátok 50.000ft-ig? Samsungot néztem eddig , de szerintetek milyen telefon éri meg? Fényképek készítésére használnám ,szóval az is számít nálam, hogy jó képet csináljon és gyors legyen.
2015. febr. 5. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Samsungot én soha többé nem vennék!

Vagy lg vagy Sony vagy huawei ezekben a márkákban még nem csalódtam!! Huawei g6 kb 40e hátlapi kamera 8mpx előlapi 5mpx, gyors én szeretem! (Használtan 40e!)

2015. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Windows phone alapú telefonokat tudom őszintén ajánlani, lefognak hurrogni aaz Android fanok, de sajnos ők csak az operációs rendszerek ''csinosságát'' tartják szem előtt, meg hogy egy zseb atomerőmű tulajdonosai legyenek.


Az andoiddal egyébként nincs semmi bajom, csak amikor egy túl feature-ölt rendszert látok magam előtt, ami a legvagányabb procikkal talán nem szaggat 1 év múlva, akkor le tudom tenni néha a hajam (tapasztalat). Persze vannak kivételek...


Android fronton a Motorola újabb darabbjait, illetve Google Nexus tagokat... a gond az, hogy az utóbbi nem fér a keretbe, illetve a Motorola sem a best camera képzeletbeli cím tulajdonosa, így marad a WP, azon belül is tudom ajánlani a Lumia 735-öt, a 600 széria valamelyik tagját, vagy ha lenne lé, esetleg a 830-ast, ez utóbbinak a személyes tulajdonosa vagyok, és életem egyik legjobb készüléke.


Egy szó, mint száz a Nokia khmm... Microsoft telefonok jól teljesítenek. Igen, a rendszer nem csili-vili, nincs fasza menüje ( Már akinek, nekem bejönnek a csempék, csak sokan ezért hurrogják le szegény WP-T), nincs 200 ezer alkalmazás a windows store-ban, de ettől függetlenül HASZNÁLATRA lett kitalálva, nem évenkénti csere darabok... A kamera dolog pedig páratlan, ha kicsit is tisztában vagy ezen a fronton mit ért el a cég, akkor tudod miről beszélek. :)


Ha kamera nagyon fontos neked, akkor ne feltétlen a megapixel szám döntsön, egy iphone 6-al jobb képet csinálsz, mint egy Sony flagshippel, mint ahogy a 735-ös kamerája is jobb, mint bizonyos zöld robotos készülékeké.


Remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van, írj priviben, vagy itt, nekem mindegy. :)

2015. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném még magam azzal, hogy elmondjam neked, egy LG-nek, Sony-nak, vagy szinte bármelyik androidot futtató telefonnak, leszámítva a Motorrolát, és a Google ''mintamobilokat'', sossem lesz olyan supportja, mint iPhone-nak, WP-nek!


És még azt is hozzá kell tegyem, hogy az androidot. nem egy Samsungra, LG-re, Sony-ra tervezték külön-külön, ellenben a WP-t, ami egy konkrét gyártó, saját telefonjaira ''álmodta'' a rendszerét (tekintsünk el attól az egy-két kivételtől...).


Ez hatalmas előny, mint ahogy az Almás cégnél is, bizony az Appe is remek telefon, az más kérdés, hogy nem a magyar nép pénztárca vastagsága szabta meg az árát, meg sokak szerint egy túl feature-ölt, ''használhatatlan'' nagy adag fekália.. :)


Na mindegy, a döntés a Te kezdedben van, én csak egy útmutatást nyújtok neked, remélem segítettem!

2015. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!