Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telóm csak egyik...

Androidos telóm csak egyik irányba szinkronizálja az e-mail címeket. Hogyan lehet kijavítani?

Figyelt kérdés

Valami miatt a telefonom letöltötte a gmail fiókomból az összes e-mail címet a telefonomra. A gmail fiókomba ha belépek a címtárba akkor ott nem látok semmit, mintha törölve lenne minden. A mailcímek csak a telefonon vannak meg, csak akkor látom őket, ha az eszközök appban rámegyek az e-mail-re, és amikor új levél írását választom, akkor a címzett melletti + jelet választom. Itt mindent látni.

Hogyan lehet úgy beállítani, hogy gmailben és telefonon is meglegyen minden e-mail cím és rendesen szinkronizálódjon a telefon és gmail?


Csináltam egy képet arról, hogy pontosan mit látok: [link]


Kipróbáltam azt, hogy megszakítom az email címek szinkronizálását a telón, aztán kiléptem gépen gmailből, meg vissza, de az email címek még mindig nem jelennek meg gmailben.

Lehetséges esetleg, hogy valahogy feltegyem a címeket gépre és beimportáljam őket gmailbe? Gmailben megtaláltam az importálási lehetőséget, de a telómról hogyan tudom kimenteni a címeket gépre? Ha a szinkronizálás kikapcsolva marad, akkor minden rendben lesz (szerintem)


Ha beállításokban a fiókoknál törölném a beállított gmail-t akkor elveszne a telefonról az összes cím és nem térne vissza minden gmailbe?


Vigyázat! Nem a névjegyek szinkronizálásával van gondom, hanem csak az e-mail címekkel!Androidos telefonom van, Xiaomi Redmi S1.



2015. febr. 7. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A linkelést gyakorold.
2015. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos a képemet hamar törölték. Ide feltettem ismét: [link]


Ha valakinek van ötlete, hogy mit kéne beállítom, kérem ne tartsa magában :)

2015. febr. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!