Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont akarok venni a...

Új telefont akarok venni a közel jövőben 2 éves hűségidőre alábbiak közül kéne választani ebben kérném a segítségeteket Iphone 6, iphone 5s, Lg g3, sony z2-z3-z3c?

Figyelt kérdés
Alapból eddig csak androidos telefonom volt de most vittem vissza 3.-ra a telefonomat szervízbe és ez már egy hatalmas csalódás volt számomra eleinte soha nem tetszett az iphone de most nagyon megtetszett ismerősömé így gondolkoztam iphone 5s-6-on a stabil rendszere miatt és mert soha nem panaszkodott rá ismerősöm,hogy lenne vele bármi gond :). Viszont a sonyban tetszik a vízhatlansága az lg g3-ban a kialakítás kérlek csak segítő választ hurrógás beszologatás nem érdekel az sem, hogy szar az iphone vegyél mást.. Ami a legfontosabb CSAK EZEK a készülékek jöhetnek szóba előnyöket hátrányokat írjatok igényes válaszokat kérek :)??

2015. febr. 8. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az iPhone tényleg stabil, de nekem brutál magas az ára. Ha a pénz nem szempont, akkor igazából mindegy, mindegyik jó teló :)
2015. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előfízetésre venném 2 évre a telefon+hűségidő összesen havi 15 ezer :). Ez mindegyik telefonnál kb ugyan ennyi lenne talán kicsit kevesebb így nem számít :). Esetleg tapasztalatokat véleményeket kérhetnék? :)
2015. febr. 8. 16:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Telenor mi? XD


Én is nemrég vettem így telót, én akkor a Sony Z3 vagy iphone 6 plus között vacilláltam [LG G3 szerintem szar ezért szóba se jöhetett]


Androidból legutóbbi telóm miatt a tököm televolt azért ios fele húztam...

Sony ba még az tetszett, hogy 2 hangszóró x vízálló

De iphonennál ott volt a siri + jól optimalizált rendszer

[Nem mondom, hogy iosnál nincsenek hülyeségek, de egészjó]


Tehát végül iphone 6 mellet döntöttem, abból is a plus verizót nagy kijelző miatt


Ha esetleg Z3 vagy G3 érdekel ezek közül én a Z3-at ajánlom

2015. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
iphonerol velemenyek ha mondjuk irnak es vissza irok messengeren viberen+ha reggel meg delutan zenet hallgatok(40+40perc) mennyire merul??:) elonyok hatranyok erdekelnenek tulajdon keppen meg aksi uzemideje stb:)
2015. febr. 9. 07:27
 5/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

#21 válaszban leírtam a legtöbb hátrányt, aku időt, véleményem

Ha van még kérdésed utána kérdezz

2015. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Iphonokról röviden : Milyen zene ? Vedd meg iTunes-on kategória. Nem tudsz rá semmit feltenni. Zárt rendszerű. a háttérképeden kívül semmit nem tudsz rajta beállítani. Felejtsd el.


LG G3 : Jó telefon, teljesítményből jeles, de felesleges a 4K kijelző. Sok aksit zabál.


Sony: Z2, Z3, jónak mondható, de semmiért nem vállal garanciát a SONY. Ha beázik annak ellenére hogy vízálló, te vagy a hibás...


Mit kellene, hogy vegyél ? Google Nexus 5. Sokkal olcsóbb mint a fent említett telefonok, de ár-érték arányban lehagyja mindet.

Mit tud ?

-4 mag, 2.3 Ghz Snapdragon 800 processzor,

-2G ram

- Full Hd kijelző

- bitang jó akkumlátor

- Mindig te leszel az első, aki megkapja a legújabb android frissítéseket.

- Én másfél éve használom ezt a telefont. Még soha sem akdt meg és soha sem okozott csalódást.


Ha mégsem választanál Nexus-t Akkor a G3-ra voksolnék. Az LG nem hanyagolja el a telefonjait úgy mint a SONY

2015. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elég sokat gondolkoztam az Iphone-on mert nekem nagyon megtetszett ismerősömé de emellett ott vannak a még felsoroltak :). Nexust nem tudok T-mobile-nál venni és én mindenképp ott akarom venni előfizetésre :). Lg-re nagyon panaszkodott egyik ismerősöm, hogy neki törik stb stb :s. Kicsit elbizonytalanított SOnykba tetszik a "vizállóság" anya is z1c-t használ neki azon is szépen futnak az alkalmazások :D. Szóval ezek közül mind tetszik és nehéz választani :ss :D.
2015. febr. 9. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 16:09

Te szellemileg alulkonszolidált!! Ha hülye vagy az iOS-hez, akkor minek írkálsz baromságokat. Méghogy nem lehet rá semmit sem tenni.

Tele van fizetős appal egyikért sem fizettem. Nincs feltörve. Ingyen jutottam hozzájuk és legálisan. Zenéből azt rakok rá amit akarok szintén INGYEN. Úgyhogy inkább máshol okoskodjál az iOS-ről, de inkább sehol. Mert sötét vagy hozzá PONT!

2015. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6# Én sem értem ha hülye vagy valamihez minek hozzászólni? Leírtad, volna h szerinted mit vegyen és, hogy miért és kész...


Saját zenéidet itunesen/itoolsal is átmásolhatod semmi perc alatt... [A gond ott van, ha nincsenek rendszerezve a zenék... mert zenelejátszóba nincs "mappánkénti rendezés" album, előadó dalok... itt meg szedd ki amit akarsz/ vagy megcsinálod lejátszási listába]


Saját csengőhangot is használhatsz de azt neked kell megcsinálni...


"Mindig te leszel az első, aki megkapja a legújabb android frissítéseket. "

Ez sem fog örökké tartani max 2 év, utána már ezt is leszarják


"Az LG nem hanyagolja el a telefonjait úgy mint a SONY"

Ebben is vitatkoznék 4x HD telefon után... LG leszarta... Pedig nem szar telefon volt...

Pont emiatt én lg telót soha többet nem veszek


"Ha beázik annak ellenére hogy vízálló, te vagy a hibás... "

Jó, hogy tegyük fel a hülye ember nyitva felejti a dugókat, és ugy dobja a vízbe, jó hogy ő a hibás..

2015. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha lehet választanod és még nem késő akkor az iPhone-ra szavaznék:) én most váltottam,eddig nekem is androidos volt,és nekem bejön:) úgy hogy ha nagyon sokat használom akkor egy napig bírja(este töltöm frl és másnap estére 5%-ig merül le) de ha mondjuk csak hívok ilyesmi akkor két-három napig is bírja,stabil,nem fagy le stb.nekem bejött:)
2015. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!