Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok Androidra ingyenes...

Tudtok Androidra ingyenes GPS-t, nem baj ha kell aktív mobilnet kapcsolat!?

Figyelt kérdés
Sony Z1-re kellene, jó lenne ha támogatná az 1920x1080-as felbontást a program.

2015. febr. 9. 11:30
1 2
 11/12 Wadmalac ***** válasza:

Nem vitatom ,talán szubjektív a véleményem, de (nem reklámnak szánom) amíg egy IGO-val szinte vakbizalommal, különösebb koncentráció nélkül célra autózom, a Google Maps szoftverrel mindig szenvedtem. Talán inkább azt mondanám, autós felhasználásra nem érzem eléggé felhasználó-barátnak és az útvonal-tervezése is kevésbé "hülyebiztos".

De városi gyalogos kolbászolásra nem tudok jobbat elképzelni, az biztos. És imádom a szóbeli keresési lehetőségét.

Az otthonról való előzetes útvonal-tervezéshez meg szeretem használni a street view-t. Akkor már azt is előre megtudom, hol fogok tudni parkolni.

Szeretem, ha sok lehetőségből szedhetem össze a nekem ideális megoldást.

Nem akarom én leszólni egyiket sem, csak megvan mindenre az a felhasználásom, amire NEKEM kényelmes.

2015. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én navigator nevű programot használom androidon offline is müködik sajna google maps nincs offline de ott a sygic gps navigácioja amit szintén jó.
2015. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!