Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minihez milyen...

Samsung galaxy minihez milyen agybadugós fülest ajánlanátok? Nem tudok rá sok pénzt kiadni, szóval 10 ezer alatti árban gondolkozom.

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 13:52
 1/2 anonim válasza:
Nekem Ace-m van, de ha 10.000 alatt akarsz, egyet ajánlok: Skullcandy! a 7.900 ft-os változt valami eszméletlenjó hangzást biztosít. És megéri az árát: már volt kimosva, átment rajta az autó, majdnem elszakítottam, beleesett a pocsolyába, játszott vele a kutyám, rá is léptem párszor... és jobb, mint újkorában! Hangszínszabályzónál egyébként a profi keverésű számokhoz "normál" effektet használok, sima keverésűnél "wide"-ot, komolyazenénél "mélyhangkiemelés"-t.
2012. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
juj ez jól hangzik! :) de azért kíváncsi vagyok más ötletekre is
2012. máj. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!