Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont akarok venni.25. 000...

Julia22 kérdése:

Telefont akarok venni.25. 000 alatt. Főleg facebookozásra, kicsi internetezésre, és telefonálásra kéne. Androidosat vegyek, vagy Windowsosat (Phone 8.1 legújjabb)?

Figyelt kérdés
Illetve van-e valakinek Allview, vagy Utok telefonja, és megvan-e vele elégedve. Nézelődöm még az Lg, Samsung, és Nokia közt is. Írjatok, minél gyorsabban. Nagyon köszi. És a Windows is működik Wifi-n? Mert nem találtam írást róla.

2015. febr. 10. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Androidosat vegyél szerintem. Samsungtól: Samsung galaxy s duos 2, galaxy young 2, pocket neo vagy 30-tól már van Sony xperia e1.
2015. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kérdező.. ***** válasza:
Szerintem ennyiért ne vegyél okostelefont ha nem akarsz idegbajt kapni.
2015. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyen árban csak Lumia! Android pár hét után akadozni fog! Megy rajta a wifi, igen. Ennyiből Lumia 520 és 530 jön ki.
2015. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Atyavilág. Akkor nekem valami komoly bajaim lehettek a telefonjaimmal, mert volt egy zte kis plusz, egy galaxy mini, meg most egy y300. Még soha sem akadt, nem fagyott meg egyik sem, sőt semmi gondom nem volt egyikkel sem, pedig mindegyik ilyen árkategóriás volt. Valamit akkor rosszul csináltam......

Viszont nokiával szívtam két napig, hogy hajlandó legyen a telefonszámaimat a sim kártyára másolni. Na ezért semmi pénzért nem vennék ilyet.

2015. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem középkategóriás droidom volt, és telefonálni is alig lehetett rajta, rezgés kezdése után 3-4 másodperc, mire kiadott valamit. Magadnak is bemeséled, hogy nincs semmi baja a telefonnak.

És azért szenvedtél vele 2 napig, mert a SIM kártyára nem tudod rámásolni a névjegyeket, csak SIM kártyáról lehet a telefonra. Nincs benne ilyen funkció. De ez nem véletlen, 21. században járunk, mindent automatikusan ment a felhőbe, a névjegyeket is.

2015. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
windos is müködik wifin ,de inkább androidos telefont vegyél nekem van windosos telom de tul bonyolult .egy androidhoz képest.
2015. febr. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy automatikusan ment a felhőbe 21.században.....letojom. Egy "nokija" felhő mentés mit sem ér egy "soni" z1-be bedugott sim kártyánál. Meg a másik, hogy nem kommunikált az xp-vel meg sokadik frissítés után is csak a 8-al. Linuxommal meg egyáltalán Hála tervezőnek, nem hoznak ilyet többet hozzám.

Érdekes, tök sok ismerősöm tér át az androidra. Mitől lehet???

2015. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mert olyan hülyék, hogy nem való nekik okostelefon

érdekes, nálunk a családban mindenki váltott, és senki sem bánta meg

2015. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor mi hülyék vagyunk! Igazad van! Részemről be is fejeztem a társalgást.

Sajnálom a kérdezőt, hogy ismét egy elfogult okos ember teljesen megzavarja.

2015. febr. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520-at ajánlom neked. Nekem is az van és úgy imádom :D :D
2015. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!