Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS A babám megcsócsálta a...

SOS A babám megcsócsálta a telefonom. Tiszta nyál lett belül is. Sajnos nem tudom teljesen szétszedni. Ha kiszárad fog még működni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
:))))))))))))Jaj ez nagyon édi!!A sogóraszzonykám is igy járt!!!Előre nem működött, de szétszedte és felrakta a fűtőtestre és aztán működött amikro kiszáradt. De is szerintem egy ronggyal alatta rakd fel h tudjon kiszáradni.
2010. febr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy kerülhetett a babához? Nem mindíg elég ha kiszárad mert ot marad maradvány és nem működik. Majd észreveszed és tisztíttatni kell.
2010. febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

aki olyat kerdez h h kerul a babahoz a telefon,annak biztos nincs gyereke :)

egyebkent valoszinu h mukodni fog,en mar tobbszor jartam igy.

szetszede,ra a radiatorra :)

aztan pakold magasabbra,a legutobbi balesetet az en telom mar nem erte tul ;)

2010. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vedd le az aksit, töröld ki, és szárítsd.

Lehet, hogy működni fog, lehet nem.

Sajnos, mindig elkapják, ha csak módjuk van rá.

Szeretik vízbe dobni is, vagy akár egy pohár italba. Akkor végképp bevégzi a telefon :(

2010. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :) Remélem működni fog.


Egyébként pedig az ágyban ejtőztünk, keresztülmászott rajtam és már túrta is ki a párna alól. :) Megfigyelte hol van.

2010. febr. 11. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!